Aktuální nabídka práce BERSERK SECURITY s.r.o.

2 aktuálních volných míst

  • STRÁŽNÝ / STRÁŽNÁ (pro OZP)

    Bezpečnostní agentura Berserk Security s.r.o. přijme zaměstnance OZP na pozici "strážný/-á". Nástup možný ihned. Jedná se o nenáročnou práci, denní i noční služby. Náplň práce: střídavá pracovní poloha, chůze a sedavá práce na vrátnici střeženého objektu - kontrolní a pochůzková činnost, zápis do sešitu. Požadavky: spolehlivost, certifikát strážn ...

  • STRÁŽNÝ / STRÁŽNÁ - vyhraz. pro OZP

    Vyhrazeno pro OZP Náplň práce: nenáročná práce bezpečnostního pracovníka na pobočce banky. - V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky

Zaměstnání u BERSERK SECURITY s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě BERSERK SECURITY s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o BERSERK SECURITY s.r.o.

vznik firmy v ČR: květen 2011 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 25 - 49 zaměstnanců
IČ: 28818181
adresa: Pardubice - Polabiny, Lidická 374
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s BERSERK SECURITY s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik BERSERK SECURITY nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti BERSERK SECURITY s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: STRÁŽNÝ / STRÁŽNÁ (pro OZP), STRÁŽNÝ / STRÁŽNÁ - vyhraz. pro OZP.

Všechna volná místa ve společnosti BERSERK SECURITY s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti BERSERK SECURITY?

Společnost BERSERK SECURITY aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 9550 Kč do 17900 Kč. Průměrná nabízená mzda v BERSERK SECURITY je 13725 Kč.