Aktuální nabídka práce KBS Security s.r.o.

6 aktuálních volných míst

 
 • Pracovník/ce úklidu

  Úklid kanceláří, sociálního zázemí, provozní haly. Pracovní poměr na plný, zkrácený úvazek nebo DPP. Možnost prémií. Kontakt e-mailem nebo telefonicky od 8:00 do 16:00 hodin.

 • Strážný/strážná

  Požadavky: základy práce na PC, čistý trestní rejštřík, certifikát strážného výhodou, nikoliv podmínkou. Práce vhodná pro OZP nebo OZZ. V případě zájmu je nutné se nejdříve ohlásit telefonicky, Po - Pá od 8:00 do 15:00 hod. nebo e-mailem. Na uvedené adrese v Hejnicích je pouze provozovna, nikoliv sídlo společnosti.

 • Strážný / strážná

  Požadujeme základy práce na PC, čistý trestní rejštřík, certifikát na strážného výhodou, nikoliv podmínkou. Nástup od 1. 11. 2020, práce vhodná pro OZP. Kontakt buď telefonicky 8:00 - 15:00 hodin, popř. emailem.

 • Strážný / strážná

  - částečná znalost práce na PC - certifikát strážného výhodou, nikoliv podmínkou - výpis z rejstříku trestů - pouze pro OZP V případě zájmu je nutné se nejdříve ohlásit telefonicky - všední dny 8:00 - 15:00 hodin nebo e-mailem.

 • Strážný/strážná

  vzdělání: zák., vyuč. požadujeme čistý trestní rejštřík, certifikát na strážného výhodou, nikoliv podmínkou. Nástup od 1. 10. 2020, práce vhodná pro OZP. Na uvedené adrese není sídlo společnosti, kontakt buď telefonicky (8-15 hod.), popř. emailem.

 • Pracovníci úklidu

  Místo výkonu práce: Mladá Boleslav - Nepřevázka Prvotní kontakt: tel.: 725966683 (8-16 hod.), e-mail: [email protected] Úklid provozní haly, pouze sobota/neděle - dle potřeby.

 

Zaměstnání u KBS Security s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě KBS Security s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o KBS Security s.r.o.

vznik firmy v ČR: červen 2011 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 50 - 99 zaměstnanců
IČ: 28745141
adresa: Turnov, Krajířova 452
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s KBS Security s.r.o.