Aktuální nabídka práce Jiří Bláha s.r.o.

2 aktuálních volných míst

  • PEKAŘ/KA - sortiment listového pečiva - ranní směna

    Výroba sortimentu z listového těsta - ranní směny začínají střídavě od 3:00 a od 5:00 hod. Zaměstnanecké výhody: podrobné informace na osobní schůzce. Hlásit se emailem, telefonicky Po - Pá od 7.30 do 15.30 hod.

  • Pekař/ka

    Práce na stálou noční směnu - začíná v 17:00 hod. a končí po dohotovení výroby, zpravidla mezi 01:00 - 03:00 hod., za práci o víkendu příplatky a volno v týdnu. Různorodá ruční i strojní výroba - např. míchání, tvarování, pečení i expedice. Mzda v závislosti na druhu vykonávané práce - např. pecák bude mít po zapracování 35 - 40 tis. Kč v hrubém, c ...

Zaměstnání u Jiří Bláha s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě Jiří Bláha s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Jiří Bláha s.r.o.

vznik firmy v ČR: duben 2010 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 50 - 99 zaměstnanců
IČ: 28722914
adresa: Liberec - Liberec X-Františkov, Švermova 121/72
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Jiří Bláha s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Jiří Bláha nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti Jiří Bláha s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: PEKAŘ/KA, PEKAŘ/KA - sortiment listového pečiva - ranní směna.

Všechna volná místa ve společnosti Jiří Bláha s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Jiří Bláha?

Společnost Jiří Bláha aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 25000 Kč do 45000 Kč. Průměrná nabízená mzda v Jiří Bláha je 32500 Kč.