Aktuální nabídka práce Žatecké lahůdky s.r.o.

5 aktuálních volných míst

 • Pomocná síla do kuchyně

  místo výkonu práce: průmyslová zóna Louny - stánek pomocné práce v přípravě jídel v teplé a studené kuchyni místo vhodné pro OZP podnikové stravování kontakt:e-mail: [email protected]

 • Obsluha v kantýně

  místo výkonu práce: okres Louny - převážně provoz NACHI Louny - Průmyslová 2732 Louny místo vyhrazené pro OZP prodej zboží a obsluha hostí, výdej hotových jídel vyžadujeme slušné a příjemné vystupování kontakt: e-mail: [email protected]

 • Obsluha stánku rychlého občerstvení

  Práce pro OZP. Náplň práce:prodej zboží studené a teplé kuchyně, obsluha hostů. Vyžadujeme slušné a příjemné vystupování. Nabízíme: podnikové stravování. Kontakt: na e-mail.

 • Obsluha a prodej zboží ve stánku se suvenýry

  Práce pro OZP. Náplň práce:obsluha a prodej zboží ve stánku se suvenýry. Vyžadujeme slušné a příjemné vystupování. Nabízíme: podnikové stravování. Kontakt: na e-mail.

 • Pomocný/ná kuchař/ka

  Práce pro OZP. Náplň práce: pomocné přípravné práce při výrobě teplých a studených pokrmů. Nabízíme: podnikové stravování. Kontakt: na e-mail.

Zaměstnání u Žatecké lahůdky s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě Žatecké lahůdky s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Žatecké lahůdky s.r.o.

vznik firmy v ČR: září 2009 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 100 - 199 zaměstnanců
IČ: 28709705
adresa: Žatec, Chomutovská 3239
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Žatecké lahůdky s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Žatecké lahůdky nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 5 volných pracovních míst ve společnosti Žatecké lahůdky s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: obsluha v kantýně, pomocná síla do kuchyně, Pomocný/ná kuchař/ka, Obsluha a prodej zboží ve stánku se suvenýry, Obsluha stánku rychlého občerstvení.

Všechna volná místa ve společnosti Žatecké lahůdky s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Žatecké lahůdky?

Společnost Žatecké lahůdky aktuálně nabízí 5 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 12150 Kč do 13425 Kč. Průměrná nabízená mzda v Žatecké lahůdky je 12405 Kč.