Aktuální nabídka práce NIRAK RELAX s.r.o.

3 aktuálních volných míst

  • Uklízeč /-ka - ozp

    KO: Ivana Černinová. Prvotní kontakt je nutný telefonicky Po-Pá 8:00 - 16:00 hod., tel. 722 364 391, nebo na e-mail: [email protected]. Nezapomeňte přiložit platné telefonní číslo. Prosíme NECHODIT na pracoviště. Požadujeme: pečlivost, spolehlivost a smyl pro pořádek. Náplň práce: Úklid kanceláří, chodby a sociálních místností v prosto ...

  • Pomocné práce v šicí dílně - OZP

    VYHRAZENO pro OZP. První kontakt TELEFONICKY, E-MAILEM. Tel.: 603 319 612, e-mail: [email protected], [email protected] Jedná se o pomocné práce v šicí dílně. Drobný úklid od šicích strojů, podlepování, pomocné práce při žehlení oděvů a stříhání. Zaměstnance zaučíme. Jedná se o práci v chráněné dílně.

  • Šička - OZP

    VYHRAZENO pro OZP. První kontakt TELEFONICKY, E-MAILEM. Tel.: 603 319 612, e-mail: [email protected] Jedná se o práci v chráněné dílně. Šití výrobků z textilu a dalších podobných materiálů. Šití, řasení, prošívání a sešívání výrobků na základních i speciálních šicích strojích. Kontrola švů, opravy chyb v šití, závěrečná kontrola a zdobení výrobků, ...

Zaměstnání u NIRAK RELAX s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě NIRAK RELAX s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o NIRAK RELAX s.r.o.

vznik firmy v ČR: duben 2009 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 20 - 24 zaměstnanci
IČ: 28583205
adresa: Hlučín, Ostravská 92/53
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s NIRAK RELAX s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik NIRAK RELAX nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 3 volných pracovních míst ve společnosti NIRAK RELAX s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: UKLÍZEČ /-KA - OZP, Pomocné práce v šicí dílně - OZP, Šička - OZP.

Všechna volná místa ve společnosti NIRAK RELAX s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti NIRAK RELAX?

Společnost NIRAK RELAX aktuálně nabízí 3 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 4000 Kč do 12400 Kč. Průměrná nabízená mzda v NIRAK RELAX je 6800 Kč.