Aktuální nabídka práce ASTREMA PLUS, spol. s r. o.

4 aktuálních volných míst

 • Uklízeči

  Zkrácený úvazek 20 hodin týdně. Práce vhodná pro OZP. Úklid v dopoledních hodinách od cca 7-11 hod. Jedná se o kancelářské prostory, sociální zařízení a společné prostory bytového domu ve Zlíně-Malenovicích. Zaměstnanecké výhody: mimořádné odměny Telefonický kontakt je možný v pracovní dny 8:00-14:00.

 • Uklízeči

  Práce vhodná pro OZP, ČID, úklid v odpoledních hodinách 15-19hod, jedná se o ordinace, sociální zázemí v lékařském prostředí. Preferujeme spolehlivost a čistotu na pracovišti. Zaměstnanecké výhody: mimořádné odměny Telefonický kontakt je možný v pracovní dny 8:00-14:00.

 • Uklízeči

  Zkrácený úvazek 20 - 25 hodin týdně, Práce vhodná pro OZP, úklid v dopoledních hodinách jedná se o kancelářské prostory, sociální zařízení, společné chodby Nabízíme: mimořádné odměny

 • Bezpečnostní pracovník/nice

  Směny 12-ti hodinové, noční v režimu krátký - dlouhý týden. V sobotu a neděli i ranní směny. Práce vhodná pro osoby zdravotně znevýhodněné. V případě zájmu kontaktujte e-mailem nebo telefonicky (po-pá 8.00-14.00 hod.).

Zaměstnání u ASTREMA PLUS, spol. s r. o.

Zajímá vás práce ve firmě ASTREMA PLUS, spol. s r. o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o ASTREMA PLUS, spol. s r. o.

vznik firmy v ČR: srpen 2009 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 50 - 99 zaměstnanců
IČ: 28355300
adresa: Otrokovice, J. Jabůrkové 308
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s ASTREMA PLUS, spol. s r. o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik ASTREMA PLUS nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 4 volných pracovních míst ve společnosti ASTREMA PLUS, spol. s r. o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Uklízeči, Uklízeči, Uklízeči, Bezpečnostní pracovník/nice.

Všechna volná místa ve společnosti ASTREMA PLUS, spol. s r. o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti ASTREMA PLUS?

Společnost ASTREMA PLUS aktuálně nabízí 4 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 9700 Kč do 24000 Kč. Průměrná nabízená mzda v ASTREMA PLUS je 13688 Kč.