Aktuální nabídka práce Bantam s.r.o.

1 aktuálních volných míst

  • Stavební dělník

    možnost dohody o provedení práce a dohody o pracovní činnosti, práce po ČR - ubytování zajištěno (zedník, pomocný dělník, železář, tesař, svářeč). Výše mzdy závislá na délce praxe a zkušenostech, podle výkonu. Osobní kontakt možný po předchozí telefonické domluvě (stačí prozvonit, zaměstnavatel se ozve zpět). ...

Zaměstnání u Bantam s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě Bantam s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Bantam s.r.o.

vznik firmy v ČR: leden 2008 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 1 - 5 zaměstnanců
IČ: 28265319
adresa: Uherský Brod, 26. dubna 1917
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Bantam s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Bantam nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 1 volných pracovních míst ve společnosti Bantam s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: stavební dělník.

Všechna volná místa ve společnosti Bantam s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Bantam?

Společnost Bantam aktuálně nabízí 1 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 20000 Kč do 20000 Kč. Průměrná nabízená mzda v Bantam je 20000 Kč.