Aktuální nabídka práce Pekárna a cukrárna Dražice s.r.o.
1 aktuálních volných míst
-
Svačinář/ka
Upřesňující informace: - hlavním požadavkem je spolehlivost, pěčlivost, smysl pro čistotu a pořádek - místo vhodné i pro absolventy, mladistvé, azylanty Kontakt: osobně - Dražice 166, ve všední dny 6:00 - 14:00 hod., e-mailem, telefonicky - kdykoliv
-
Zaměstnání u Pekárna a cukrárna Dražice s.r.o.
Zajímá vás práce ve firmě Pekárna a cukrárna Dražice s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.
Informace o Pekárna a cukrárna Dražice s.r.o.
| vznik firmy v ČR: | listopad 2009 (podle obchodního rejstříku) |
| počet zaměstnanců: | 6 - 9 zaměstnanců |
| IČ: | 28112971 |
| adresa: | Dražice 166 |
| zkušenosti s firmou: | hledejte zkušenosti s Pekárna a cukrárna Dražice s.r.o. |
Často kladené otázky
1️⃣ Kolik Pekárna a cukrárna Dražice nabízí volných míst?
Aktuálně je na Pracomatu 1 volných pracovních míst ve společnosti Pekárna a cukrárna Dražice s.r.o..
Nejnovější volná pracovní místa jsou: Svačinář/ka.
Všechna volná místa ve společnosti Pekárna a cukrárna Dražice s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.
2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Pekárna a cukrárna Dražice?
Ve firmě Pekárna a cukrárna Dražice můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 145 Kč do 165 Kč za hodinu. Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v Pekárna a cukrárna Dražice je 155 Kč/hod.