Aktuální nabídka práce Autodoprava Vondrášek s.r.o.

1 aktuálních volných míst

  • Řidič/ka sk. b

    požadavky: vzdělání nerozhoduje, řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič), vhodné i pro aktivní důchodce, osoby se zdravotním handicapem nebo jako přivýdělek náplň práce: noční rozvoz tiskovin, bez přímého kontaktu s příjemci (01:00 - 06:00 hod.), výjezd/návrat z/do Českých Budějovic zkrácený úvazek 30 hod./týden, pracovní doba pondělí - sobota, kva ...

Zaměstnání u Autodoprava Vondrášek s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě Autodoprava Vondrášek s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Autodoprava Vondrášek s.r.o.

vznik firmy v ČR: listopad 2009 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 6 - 9 zaměstnanců
IČ: 28112776
adresa: Jindřichův Hradec - Jindřichův Hradec IV, Jakubská 189
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Autodoprava Vondrášek s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Autodoprava Vondrášek nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 1 volných pracovních míst ve společnosti Autodoprava Vondrášek s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: ŘIDIČ/KA SK. B.

Všechna volná místa ve společnosti Autodoprava Vondrášek s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Autodoprava Vondrášek?

Společnost Autodoprava Vondrášek aktuálně nabízí 1 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17000 Kč do 17000 Kč. Průměrná nabízená mzda v Autodoprava Vondrášek je 17000 Kč.