Aktuální nabídka práce Axxel investment s.r.o.

7 aktuálních volných míst

 • Telefonní operátor/ka

  První kontakt: telefonicky: 773 786 100 Michaela Rošková osobně: převážně PO - upřesnit telefonicky Pozice telefonní operátor/ka obnáší aktivní telefonické kontaktování předem připravené databáze firem. Nejedná se o telefonický prodej nebo kontaktování domácností/občanů s nabídkou uzavírání smluv nebo prodeje produktů! ...

 • Expediční pracovník/ce

  Pozice je vhodná pouze pro OZP! (Jedná se o chráněné pracovní místo.) Prosíme o kontakt předem e-mailem. Hledáme spolehlivého člověka na jednoduchou administrativní a logisticko-expediční práci spojenou s provozem našeho e-shopu. Přidělené úkoly: - Přebírání zboží od dodavatele (nutnost být schopen přeskládat cca 10kg krabice) - Administrativa spoj ...

 • Vedoucí call centra

  Na pozici Vedoucí call centra hledáme novou kolegyni/kolegu s prokazatelnými zkušenosti s vedením týmu a ideálně přímo se zkušenostmi s pozicí team leadera nebo supervizora call centra. Naše call centrum je zaměřené na mezifiremní komunikaci, neděláme žádnou formu telefonického prodeje. Úkolem vedoucí je řídit tým o maximálně 15ti lidech, zdokonalo ...

 • Telefonní operátor/ka

  Pozice je vhodná pouze pro OZP. Nabízíme chráněné pracovní místo na pozici telefonní operátor/ka, která obnáší aktivní telefonické kontaktování předem připravené databáze firem. Nejedná se o telefonický prodej nebo kontaktování domácností/občanů s nabídkou uzavírání smluv nebo prodeje produktů!!!

 • Telefonní operátor/ka

  Pozice telefonní operátor/ka obnáší aktivní telefonické kontaktování předem připravené databáze firem. Nejedná se o telefonický prodej nebo kontaktování domácností/občanů s nabídkou uzavírání smluv nebo prodeje produktů! Jedná se o chráněné pracovní místo. Kontaktujte nás telefonicky nebo osobně po předchozí domluvě. ...

 • Telefonní operátor/ka

  Místo vyhrazeno pro OZZ a OZP! Pozice telefonní operátor/ka obnáší aktivní telefonické kontaktování předem připravené databáze firem. Jedná se o chráněné pracovní místo. (Nejedná se o telefonický prodej nebo kontaktování s nabídkou uzavírání smluv nebo prodeje produktů!!!) Volat prosím pouze mezi 9:00 a 15:00 hod.

 • Telefonní operátor/ka

  chráněné pracovní místo - aktivní telefonický kontakt předem připravené databáze firem (nejedná se o prodej nebo kontaktování domácností/občanů s nabídkou uzavírání smluv), prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení, kontakt pouze telefonicky nebo e-mailem (nejlépe životopis na e-mail)

Zaměstnání u Axxel investment s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě Axxel investment s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Axxel investment s.r.o.

vznik firmy v ČR: květen 2007 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 100 - 199 zaměstnanců
IČ: 27894622
adresa: Tábor, Vančurova 2904
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Axxel investment s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Axxel investment nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 7 volných pracovních míst ve společnosti Axxel investment s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Telefonní operátor/ka, Telefonní operátor/ka, Vedoucí call centra, Expediční pracovník/ce, TELEFONNÍ OPERÁTOR/KA a dalších 2 nabídek práce.

Všechna volná místa ve společnosti Axxel investment s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Axxel investment?

Společnost Axxel investment aktuálně nabízí 7 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 10813 Kč do 40000 Kč. Průměrná nabízená mzda v Axxel investment je 14880 Kč.