Aktuální nabídka práce Řeznictví a uzenářství Jan Pavlíček s.r.o.

3 aktuálních volných míst

  • Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

    Do administrativní budovy u masné výroby v Náměšti nad Oslavou, hledáme kolegu (-yni) pro úklid kanceláří. Nástup možný od srpna 2023. Úklid na cca 4 hodiny denně (budova je otevřená od 5.00 - 14.00 takže v tomto časovém rozmezí je potřeba realizovat úklid) Vhodné jako přivýdělek pro seniory nebo ženy s malými dětmi.

  • Úředníci ve skladech - expedient

    Do masné výroby v Náměšti n.O. hledáme nového kolegy (-ni) pro výpomoc při balení uzenin/masa, značení etiketou, kompletování objednávek. Nutný zdravotní průkaz. Více informací na tel.: 774 540 118

  • Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)

    Pro novou závozovou linku Brno, hledáme posilu našeho týmu. Nástup možný ihned. Pracovní doba Po-Pá . Státní svátky a víkendy nejezdíme. Více informací 774 540 118 - MVDr. Pavlíčková

Zaměstnání u Řeznictví a uzenářství Jan Pavlíček s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě Řeznictví a uzenářství Jan Pavlíček s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Řeznictví a uzenářství Jan Pavlíček s.r.o.

vznik firmy v ČR: únor 2007 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 6 - 9 zaměstnanců
IČ: 27720918
adresa: Brno - Horní Heršpice, Bohunická 238/67
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Řeznictví a uzenářství Jan Pavlíček s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Řeznictví a uzenářství Jan Pavlíček nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 3 volných pracovních míst ve společnosti Řeznictví a uzenářství Jan Pavlíček s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby), Úředníci ve skladech - expedient.

Všechna volná místa ve společnosti Řeznictví a uzenářství Jan Pavlíček s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Řeznictví a uzenářství Jan Pavlíček?

Ve firmě Řeznictví a uzenářství Jan Pavlíček můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 3 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 104 Kč do 180 Kč za hodinu. Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v Řeznictví a uzenářství Jan Pavlíček je 137 Kč/hod.