Aktuální nabídka práce SNOZA s.r.o.

4 aktuálních volných míst

 • Uklízeč/ka

  UKLÍZEČ/KA Nástup možný ihned, práce je vhodná i pro důchodce. Jedná se o úklid restaurace a baru, práce pouze v sobotu a neděli á 4 hodiny. První kontakt: telefonicky na čísle 608 883 615 nebo e-mailem na [email protected]

 • Kuchař/ka

  Směnnost: krátký/dlouhý týden. neděle volné Nabízíme: prémie za tržby (až 5000 Kč/měs.). První kontakt: telefonicky nebo e-mailem. ov. 1.8.

 • Číšník, servírka

  Turnusové služby: krátký/dlouhý týden, neděle volná Nabízíme: zaměstnaneckou stravu. ov. 1.8.

 • Číšník, servírka - brigáda

  ČÍŠNÍCI, SERVÍRKY Nástup možný ihned. praxe nutná Přijmeme výpomoc obsluze v restauraci v době obědů v po-pá v době od 11-14 hodin. První kontakt: telefonicky na čísle 608 883 615. ov. 1.8.

Zaměstnání u SNOZA s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě SNOZA s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o SNOZA s.r.o.

vznik firmy v ČR: leden 2007 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 10 - 19 zaměstnanců
IČ: 27713644
adresa: Praha - Bubeneč, Jednořadá 1051/53
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s SNOZA s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik SNOZA nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 4 volných pracovních míst ve společnosti SNOZA s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Číšník, servírka - brigáda, Číšník, servírka, Kuchař/ka, Uklízeč/ka.

Všechna volná místa ve společnosti SNOZA s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti SNOZA ?

Společnost SNOZA aktuálně nabízí 1 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 40000 Kč do 45000 Kč. Průměrná nabízená mzda v SNOZA je 42500 Kč.

Ve firmě SNOZA můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 3 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 140 Kč do 150 Kč za hodinu. Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v SNOZA je 147 Kč/hod.