Aktuální nabídka práce SIRVA, s.r.o.

3 aktuálních volných míst

  • International Move Coordinator

    Požadavky: - výborná komunikativní znalost Aj podmínkou, - znalost dalšího světového jazyka výhodou, - prxe v oblasti mezinárodní přepravy výhodou.

  • International move coordinator

    KONTAKT : Kalina Jan - 737 045 575 MÍSTO VÝKONU : Křižíkova č.p. 148/34, Karlín, 186 00 Praha 86 POŽADUJEME : VÝBORNÁ KOMUNIKATIVNÍ ZNALOST AJ PODMÍNKOU ZNALOST DALŠÍHO JAZYKA VÝHODOU PRAXE V OBLASTNI MEZINÁRODNÍ PŘEPRAVY VÝHODOU.

  • Client Finance Analyst

    Požadavky: - anglična na vysoké komunikativní úrovni.

Zaměstnání u SIRVA, s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě SIRVA, s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o SIRVA, s.r.o.

vznik firmy v ČR: prosinec 2006 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 200 - 249 zaměstnanců
IČ: 27630684
adresa: Praha - Karlín, Křižíkova 148/34
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s SIRVA, s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik SIRVA nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 3 volných pracovních míst ve společnosti SIRVA, s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: International Move Coordinator, INTERNATIONAL MOVE COORDINATOR, Client Finance Analyst.

Všechna volná místa ve společnosti SIRVA, s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti SIRVA?

Společnost SIRVA aktuálně nabízí 3 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 30000 Kč do 35000 Kč. Průměrná nabízená mzda v SIRVA je 33333 Kč.