Aktuální nabídka práce ERLEBACHOVA BOUDA, s.r.o.

3 aktuálních volných míst

  • Samostatný kuchař - kuchařka

    SAMOSTATNÝ KUCHAŘ - KUCHAŘKA Požadujeme: praxi, samostatnost a spolehlivost, čistý a upravený vzhled Nabízíme: dle dohody možnost turnusových směn, stabilní celoroční práci v moderním provozu, možnost využít firemní ubytování, nástupní plat: 25tis.

  • Číšník - servírka

    ČÍŠNÍK - SERVÍRKA Požadujeme: příjemné vystupování, komunikativnost, snahu učit se, znalost NJ vítána, není podmínkou, praxe nebo vyučení v oboru je výhodou, nevyučené zaučíme Nabízíme: dle dohody možnost turnusových směn, stabilní celoroční práci v krásném prostředí, možnost využít firemní ubytování, nástupní plat: 20tis.( 130.-/h) ...

  • Vrchní číšník - servírka

    VRCHNÍ ČÍŠNÍK - SERVÍRKA Požadujeme: příjemné vystupování, komunikativnost, zájem o práci, řízení malého týmu číšníků na směně, znalost NJ v oboru Nabízíme: dle dohody možnost turnusových směn, stabilní celoroční práci v krásném prostředí, možnost využít firemní ubytování, nástupní plat: 25tis.

Zaměstnání u ERLEBACHOVA BOUDA, s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě ERLEBACHOVA BOUDA, s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o ERLEBACHOVA BOUDA, s.r.o.

vznik firmy v ČR: říjen 2004 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 25 - 49 zaměstnanců
IČ: 27462188
adresa: Špindlerův Mlýn 109
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s ERLEBACHOVA BOUDA, s.r.o.