Aktuální nabídka práce TECHNOLAK, s.r.o.

5 aktuálních volných míst

 • Lakýrníci v práškové lakovně

  Schůzku předem telefonicky domluvit Další požadavky - praxe 1 rok v oboru. Zaměstnavatel nabízí ubytování.

 • Lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků

 • Pomocná síla

 • Lakýrníci

  Místo pracoviště: - Svémyslice 4, 250 91 Praha - východ Prvotní kontakt: - tel.: 737 289 230 - e-mail: [email protected] Upřesňující údaje: - nutná znalost českého nebo slovenského jazyka Zaměstnanecké výhody: - závodní stravování

 • Lakýrníci

  Místo pracoviště: - Svémyslice 4, 250 91 Praha - východ Prvotní kontakt: - tel.: 774 196 279 - e-mail: [email protected] Upřesňující údaje: - vyučení v oboru výhodou, praxe min. 5 let výhodou - broušení, stříkání, lakování v lakovací vaně, tryskání, vrtání - balící práce, praxe NZV výhodou - základní znalost práce na PC a MS Office ...

Zaměstnání u TECHNOLAK, s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě TECHNOLAK, s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o TECHNOLAK, s.r.o.

vznik firmy v ČR: prosinec 2005 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 10 - 19 zaměstnanců
IČ: 27407781
adresa: Dřevčice 137
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s TECHNOLAK, s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik TECHNOLAK nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 5 volných pracovních míst ve společnosti TECHNOLAK, s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Lakýrníci v práškové lakovně, Pomocná síla, Lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků, Lakýrníci, Lakýrníci.

Všechna volná místa ve společnosti TECHNOLAK, s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti TECHNOLAK?

Společnost TECHNOLAK aktuálně nabízí 5 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 15200 Kč do 20500 Kč. Průměrná nabízená mzda v TECHNOLAK je 17590 Kč.