Aktuální nabídka práce Agristav s.r.o.

5 aktuálních volných míst

 • Montéři suchých staveb

  Montéři suchých staveb Zlín. Nepožadujeme vzdělání v oboru, praxe v oboru vítána. Kontaktujte emailem nebo telefonicky, osobní kontakt po tel. dohodě v době od 9 do 11 hodin - Nivy 5358, 760 01 Zlín.

 • Dělníci ve dřevozpracující výrobě

  Oprava a úprava dřevěných palet. Práce se dřevem. Důraz na kvalitu prováděné práce. Kontaktujte emailem nebo osobně. Osobní kontakt po tel. dohodě každé PO od 9 do 10 hodin - U Tescomy 245, Zlín.

 • Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

  Náplň práce: stavební práce na nemovitostech ve venkovním terénu, výkopové práce, dokončovací práce, úprava terénu Fyzicky náročnější činnosti Požadujeme: ochotu, svědomitost, flexibilitu Telefonický kontakt Po a St 9-14 hod.

 • Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

  PRACOVIŠTĚ Zlín - dle zakázek v rámci celé ČR, pomocné práce na stavbách. - vzdělání není rozhodující, časová flexibilita, komunikativní schopnosti, ochotu učit se novým věcem. Osobní návštěva - Nivy 5358, 760 01 Zlín, výběrové řízeni bude se provádět v terminu: Každou středu od 9:00 - 11:00 hod.

 • Elektromechanici

  PRACOVIŠTĚ – Praha – Klašterského 2, Modřany, 143 00 Praha - Výroba, instalace o opravy elektrických strojů a přistrojů Kontakt: tel.: 776 406 557, e-mail: [email protected]

Zaměstnání u Agristav s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě Agristav s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Agristav s.r.o.

vznik firmy v ČR: prosinec 2004 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 25 - 49 zaměstnanců
IČ: 27204693
adresa: Praha - Žižkov, Orebitská 616/9
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Agristav s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Agristav nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 5 volných pracovních míst ve společnosti Agristav s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Montéři suchých staveb, Dělníci ve dřevozpracující výrobě, Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov, Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov, Elektromechanici.

Všechna volná místa ve společnosti Agristav s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Agristav?

Společnost Agristav aktuálně nabízí 5 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17300 Kč do 19700 Kč. Průměrná nabízená mzda v Agristav je 18440 Kč.