Aktuální nabídka práce elkawe s.r.o.

3 aktuálních volných míst

  • Autoelektrikář

    AUTOELEKTRIKÁŘI - Místo výkonu práce: Králův Dvůr. Upřesňující informace: nástup možný ihned, autotronik, obsluha diagnostiky. Požadavky: výpis z rejstříku trestů, znalost práce na PC, ŘP sk. B. Zaměstnanecké výhody: od nástupu plná mzda. Kontakt: životopis zaslat na e-mail, pro bližší info volat na tel.

  • Řidič vozidla nad 3,5t

    Řidič MKD.Požadujeme ŘP sk. C+E, karta do tachografu. Částečně pravidelné jízdy CZ - D a zpět. Firma s rodinnou atmosférou, férové jednání, včasná výplata mzdy. Vozový park max. 5-ti letý, po té výměna kamionů za nové. Kontakt e-mailem. Zaměstnanecké výhody:stravenky, letní a zimní prémie.

  • ŘIDIČI NÁKLADNÍHO VOZIDLA NAD 3,5 tuny - solo 12 t, denní rozvozy

    ŘIDIČI NÁKLADNÍHO VOZIDLA NAD 3,5 tuny - 12t, denní rozvozy - Místo výkonu práce: Králův Dvůr. Upřesňující informace: nástup možný ihned, denní rozvozy v rámci ČR (Po-Pá). Požadavky: řidičský průkaz C, profesní způsobilost, karta digitálního tachografu, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost. Zaměstnanecké výhody:13. a 14. plat, stravenky. Kont ...

Zaměstnání u elkawe s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě elkawe s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o elkawe s.r.o.

vznik firmy v ČR: srpen 2004 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 25 - 49 zaměstnanců
IČ: 27174751
adresa: Králův Dvůr, Pod Hájem 324
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s elkawe s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik elkawe nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 3 volných pracovních míst ve společnosti elkawe s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: ŘIDIČI NÁKLADNÍHO VOZIDLA NAD 3,5 tuny - solo 12 t, denní rozvozy, ŘIDIČ VOZIDLA NAD 3,5T, AUTOELEKTRIKÁŘ.

Všechna volná místa ve společnosti elkawe s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti elkawe?

Společnost elkawe aktuálně nabízí 3 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 27000 Kč do 50000 Kč. Průměrná nabízená mzda v elkawe je 35667 Kč.