Aktuální nabídka práce V-SPED s.r.o.

5 aktuálních volných míst

 • Řidiči nákladních automobilů - MKD

  Místo výkonu práce je: Smetanova 1929, Otrokovice 765 02 a celá Evropa Řidič nákladního automobilu - MKD, ŘP - sk. CE, digitální karta řidiče

 • Odborná administrativní prácovník/nice - asistent/ka dispečera

  Požadavky: znalost ukrajinského jazyka - slovem i písmem (+znalost španělského jazyka výhodou), uživatelské znalosti MS Office, ŘP sk.B, komunikativnost, práce v týmu. POZN: Prvotní kontakt e-mailem: [email protected]

 • Skladníci

  Práce ve skladu - překládání a kompletace celovozových zakázek, výhodou praxe v řízení VZV a MMV vozíků (není podmínkou) samostatnost, chuť pracovat. Zaměstnanecké výhody: stravenky, 13. a 14. plat. POZN: Zájemci se hlásí e-mailem.

 • Řidiči nákladních automobilů - MKD

  Místo výkonu práce je: Smetanova 1929, Otrokovice 765 02 a celá Evropa Řidič nákladního automobilu - MKD, ŘP - sk. CE, digitální karta řidiče

 • Řidič nákladního automobilu MKD

  Řidič nákladního automobilu MKD Požadavky: ŘP sk.C, E, digitální karta řidiče. POZN: Zájemci se hlásí tel.

Zaměstnání u V-SPED s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě V-SPED s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o V-SPED s.r.o.

vznik firmy v ČR: červen 2005 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 100 - 199 zaměstnanců
IČ: 26972034
adresa: Praha - Žižkov, Domažlická 1256/1
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s V-SPED s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik V-SPED nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 5 volných pracovních míst ve společnosti V-SPED s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Řidiči nákladních automobilů - MKD, Skladníci, Odborná administrativní prácovník/nice - asistent/ka dispečera, Řidiči nákladních automobilů - MKD, Řidič nákladního automobilu MKD.

Všechna volná místa ve společnosti V-SPED s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti V-SPED?

Společnost V-SPED aktuálně nabízí 5 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 23640 Kč do 50000 Kč. Průměrná nabízená mzda v V-SPED je 28756 Kč.