Aktuální nabídka práce SBIS s.r.o.

1 aktuálních volných míst

  • Vrátný

    Hledáme pracovníky na pozici vrátný+ostraha.Jedná se o nepřetržitý provoz 12h/směny. Náplň práce kontrola vjezdu a výjezdu, evidence firem v počítači, kontrola staveniště-obchůzkový systém. Prosíme jen vážné uchazeče se zájmem o práci. Požadujeme: spolehlivost, flexibilitu, základní znalost na PC, řidičský průkaz sk. B ...

Zaměstnání u SBIS s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě SBIS s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o SBIS s.r.o.

vznik firmy v ČR: březen 2005 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 1 - 5 zaměstnanců
IČ: 26961105
adresa: Němčice nad Hanou, Masarykova 597
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s SBIS s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik SBIS nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 1 volných pracovních míst ve společnosti SBIS s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Vrátný.

Všechna volná místa ve společnosti SBIS s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti SBIS?

Ve firmě SBIS můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 110 Kč do 115 Kč za hodinu. Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v SBIS je 113 Kč/hod.