Aktuální nabídka práce REMAQ, s.r.o.

7 aktuálních volných míst

 • Laborant/laborantka

  Jsme součástí skupiny ORLEN Unipetrol, která se podílí na rozvoji recyklace a oběhové ekonomiky v ČR Požadujeme: ÚSO s maturitou, práce na PC, dobrá znalost Microsoft office (Excel, Word), spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, vysoké pracovní nasazení, zkušenost z plastikářského oboru nebo práce v laboratoři výhodou, znalost AJ výhodou. Pracovn ...

 • Referent/ka ekonomického oddělení

  Požadujeme: o SŠ vzdělání ekonomického směru o Orientace v účetní problematice vítána o Znalost práce na PC (MS Office), znalost IS K2 výhodou o Schopnost samostatně řešit svěřené úkoly a dotahovat je do konce, spolehlivost a důslednost o Týmový přístup k práci a flexibilita o Schopnost komunikovat průřezem celou firmou Pracovní náplň: o Samostatné ...

 • Technici údržby - provozní elektrikář

  Požadujeme: OU/SŠ vzdělání obor elektro nebo elektromechanik, platná vyhláška 50/78 Sb. min. § 6, manuální zručnost, praxe v oboru min. 3 roky, znalost a orientace ve výkresové dokumentaci - elektro, samostatnost, pečlivost, součinnost práce v kolektivu. Pracovní náplň: zajištění chodu, oprav a údržby výrobních linek, instalace strojů a zařízení, ...

 • Předák recyklační linky v plastikářské výrobě

  Obsluha strojů na výrobu výrobků z plastů. Řízení regranulační linky, vedení malého týmu operátorů. Průkaz VZV výhodou. Nástupní bonus 15 000,-Kč, 13. mzda, odměny za výkon, věrnostní odměny, příspěvek na stravování.

 • Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

  Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu. Kontaktujte emailem, telefonicky nebo osobně v sídle společnosti PO A STŘ 9-10 hodin .

 • Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

  Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu.

 • Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

  Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu. Nabízíme získání průkazu VZV.

Zaměstnání u REMAQ, s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě REMAQ, s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o REMAQ, s.r.o.

vznik firmy v ČR: únor 2004 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 100 - 199 zaměstnanců
IČ: 26920051
adresa: Otrokovice, tř. Tomáše Bati 1729
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s REMAQ, s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik REMAQ nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 7 volných pracovních míst ve společnosti REMAQ, s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Předák recyklační linky v plastikářské výrobě, Technici údržby - provozní elektrikář, referent/ka ekonomického oddělení, Laborant/laborantka, Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu a dalších 2 nabídek práce.

Všechna volná místa ve společnosti REMAQ, s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti REMAQ?

Společnost REMAQ aktuálně nabízí 7 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 19400 Kč do 45000 Kč. Průměrná nabízená mzda v REMAQ je 27071 Kč.