Aktuální nabídka práce Komplexní domácí péče Hestia s.r.o.

2 aktuálních volných míst

  • Pracovníci v sociálních službách/zdravotnický pracovník

    Požadavky: -odpovídající vzdělání pracovníka v sociálních službách případně absolování rekvalifikačního kurzu pro pracovníky v sociálních službách -praxe alespoň 3 roky v přímé péči -bezúhonnost -slušné empatické chování Výhody: -odměny a individuální benefity -plánování služeb dle individuální domluvy -práce bez nočních směn -možnost realizace př ...

  • Všeobecná zdravotní sestra

    Požadavky: -vzdělání všeobecné sestry nebo zdravotnického asistenta nebo praktické sestry -praxe alespoň 3 roky u lůžka -bezúhonnost -slušné empatické chování -další vzdělání v oboru - výhodou Výhody: -odměny a individuální benefity (např. služební auto i pro soukromé účely, příspěvek na bydlení) -plánování služeb dle individuální domluvy -práce b ...

Zaměstnání u Komplexní domácí péče Hestia s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě Komplexní domácí péče Hestia s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Komplexní domácí péče Hestia s.r.o.

vznik firmy v ČR: květen 2005 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 6 - 9 zaměstnanců
IČ: 26861666
adresa: Havířov - Město, Dlouhá třída 1510/18d
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Komplexní domácí péče Hestia s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Komplexní domácí péče Hestia nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti Komplexní domácí péče Hestia s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Všeobecná zdravotní sestra, Pracovníci v sociálních službách/zdravotnický pracovník.

Všechna volná místa ve společnosti Komplexní domácí péče Hestia s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Komplexní domácí péče Hestia?

Společnost Komplexní domácí péče Hestia aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 18000 Kč do 25000 Kč. Průměrná nabízená mzda v Komplexní domácí péče Hestia je 21500 Kč.