Aktuální nabídka práce INTEGRAČNÍ CENTRUM SASOV z.ú.

9 aktuálních volných míst

Zaměstnání u INTEGRAČNÍ CENTRUM SASOV z.ú.

Zajímá vás práce ve firmě INTEGRAČNÍ CENTRUM SASOV z.ú.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o INTEGRAČNÍ CENTRUM SASOV z.ú.

vznik firmy v ČR: únor 2004 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 25 - 49 zaměstnanců
IČ: 26652935
adresa: Jihlava, Telečská 1720/7
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s INTEGRAČNÍ CENTRUM SASOV z.ú.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik INTEGRAČNÍ CENTRUM SASOV nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 9 volných pracovních míst ve společnosti INTEGRAČNÍ CENTRUM SASOV z.ú..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Účetní všeobecní, Chůva do dětské skupiny při zařízení sociálních služeb pro děti a dospělé s poruchou autistického spektra, případně kombinovaným, Dětská sestra do dětské skupiny při zařízení sociálních služeb pro děti a dospělé s poruchou autistického spektra, případně komb, Speciální pedagog pro zařízení sociálních služeb pro děti a dospělé s poruchou autistického spektra, případně kombinovaným posti, Psycholog pro zařízení sociálních služeb pro děti a dospělé s poruchou autistického spektra, případně kombinovaným postižením a dalších 4 nabídek práce.

Všechna volná místa ve společnosti INTEGRAČNÍ CENTRUM SASOV z.ú. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti INTEGRAČNÍ CENTRUM SASOV?

Společnost INTEGRAČNÍ CENTRUM SASOV aktuálně nabízí 9 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 25000 Kč do 45000 Kč. Průměrná nabízená mzda v INTEGRAČNÍ CENTRUM SASOV je 30556 Kč.