Aktuální nabídka práce Centrum pro zdravotně postižené a seniory Pardubického kraje, o.p.s.

2 aktuálních volných míst

  • Pracovník/nice v sociálních službách - osobní asistent/ka u zdravotně postižených a seniorů / DPČ

    Nástup dle dohody. Pracovní poměr do 31.12.2023 s možností prodloužení. Vhodné i pro osoby na rodičovské dovolené, aktivní seniory. Požadujeme: - čistý výpis z rejstříku trestů - zdravotní způsobilost Zaměstnanecké výhody: - školení - supervize Bližší informace podáme telefonicky. Kontakt: Bc Adriana Koutná, tel. 775 693 985, 775 693 981 kdykoli, ...

  • Pracovník/nice v sociálních službách - osobní asistent/ka u zdravotně postižených a seniorů / Žamberk / DPČ

    Nástup dle dohody. Místo výkonu práce Žamberk. Pracovní doba pondělí až pátek od 12 do 15 h. Požadujeme čistý výpis z rejstříku trestů, zdravotní způsobilost. Bližší informace podáme telefonicky. Zaměstnanecké výhody: školení, supervize Kontakt: telefonicky kdykoli, lze SMS - ozveme se zpět nebo e-mailem

Zaměstnání u Centrum pro zdravotně postižené a seniory Pardubického kraje, o.p.s.

Zajímá vás práce ve firmě Centrum pro zdravotně postižené a seniory Pardubického kraje, o.p.s.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Centrum pro zdravotně postižené a seniory Pardubického kraje, o.p.s.

vznik firmy v ČR: září 2013 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 50 - 99 zaměstnanců
IČ: 26594625
adresa: Pardubice - Polabiny, Bělehradská 389
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Centrum pro zdravotně postižené a seniory Pardubického kraje, o.p.s.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Centrum pro zdravotně postižené a seniory Pardubického kraje nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti Centrum pro zdravotně postižené a seniory Pardubického kraje, o.p.s..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Pracovník/nice v sociálních službách - osobní asistent/ka u zdravotně postižených a seniorů / DPČ, Pracovník/nice v sociálních službách - osobní asistent/ka u zdravotně postižených a seniorů / Žamberk / DPČ.

Všechna volná místa ve společnosti Centrum pro zdravotně postižené a seniory Pardubického kraje, o.p.s. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Centrum pro zdravotně postižené a seniory Pardubického kraje?

Ve firmě Centrum pro zdravotně postižené a seniory Pardubického kraje můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 2 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 130 Kč do 150 Kč za hodinu. Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v Centrum pro zdravotně postižené a seniory Pardubického kraje je 140 Kč/hod.