Aktuální nabídka práce Digiteq Automotive s.r.o.

7 aktuálních volných míst

Zaměstnání u Digiteq Automotive s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě Digiteq Automotive s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Digiteq Automotive s.r.o.

vznik firmy v ČR: srpen 2001 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 500 - 999 zaměstnanců
IČ: 26466023
adresa: Praha - Braník, Novodvorská 994/138
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Digiteq Automotive s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Digiteq Automotive nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 7 volných pracovních míst ve společnosti Digiteq Automotive s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci, Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci, Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci, Správci webu, Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci a dalších 2 nabídek práce.

Všechna volná místa ve společnosti Digiteq Automotive s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Digiteq Automotive?

Společnost Digiteq Automotive aktuálně nabízí 7 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 30000 Kč do 49000 Kč. Průměrná nabízená mzda v Digiteq Automotive je 32714 Kč.