Aktuální nabídka práce VIMSTAV s.r.o.

6 aktuálních volných míst

Zaměstnání u VIMSTAV s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě VIMSTAV s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o VIMSTAV s.r.o.

vznik firmy v ČR: leden 2001 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 25 - 49 zaměstnanců
IČ: 26428300
adresa: Praha - Hostivař, Chudenická 1061/26
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s VIMSTAV s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik VIMSTAV nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 6 volných pracovních míst ve společnosti VIMSTAV s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby), Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby), Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov, Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov, Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby) a dalších 1 nabídek práce.

Všechna volná místa ve společnosti VIMSTAV s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti VIMSTAV?

Společnost VIMSTAV aktuálně nabízí 6 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17300 Kč do 17900 Kč. Průměrná nabízená mzda v VIMSTAV je 17500 Kč.