Aktuální nabídka práce IVOS Zlín,s.r.o.

2 aktuálních volných míst

  • Automechanici

    vyučení v oboru automechanik, praxe vítána, řidičský průkaz skupiny B Telefonický a osobní kontakt je možný v pracovní dny 8:00-16:00.

  • Asistenti prodeje vozidel

    Řidičský průkaz skupiny B, konimukace s lidmi, praxe v oboru vítána. Výhody: - 13 plat, - 5 týdnů dovolené V případě zájmu kontaktujte osobně (firma 8-16 hod. pracovní den), e-mailem nebo telefonicky (8- 16 hod. pracovní den).

Zaměstnání u IVOS Zlín,s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě IVOS Zlín,s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o IVOS Zlín,s.r.o.

vznik firmy v ČR: leden 2001 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 20 - 24 zaměstnanci
IČ: 26231727
adresa: Fryšták, Zlínská 390
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s IVOS Zlín,s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik IVOS Zlín nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti IVOS Zlín,s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Asistenti prodeje vozidel, Automechanici.

Všechna volná místa ve společnosti IVOS Zlín,s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti IVOS Zlín?

Společnost IVOS Zlín aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 25000 Kč do 45000 Kč. Průměrná nabízená mzda v IVOS Zlín je 32500 Kč.