Aktuální nabídka práce AKNEL Group a.s.

4 aktuálních volných míst

 • Obchodně-technický zástupce

  Místo výkonu práce: Pardubický kraj NÁPLŇ PRÁCE: zajištění obchodně technických požadavků dle zákazníků v oblasti průmyslových maziv a technologických zařízení POŽADAVKY: technické znalosti v oblasti průmyslových maziv výhodou, obchodní dovednost průbojnost, technické vzdělání, znalost v oblasti strojírenství, schopnost komunikace u zákazníků, ŘP ...

 • Mazací technik strojů a zařízení

  Náplň práce: doplňování obráběcích kapalin a mazacích olejů do strojů a strojních zařízení, výměny náplní, čištění nádrží u strojů a evidence skladu v PC. Po zapracování možnost pracovního poměru na dobu neurčitou. Požadavky: - vyučení se zaměřením na strojní profese (případně odborná znalost s mazáním strojních zařízení) - uživatelská znalost s PC ...

 • Fakturant/ka

  Hledáme vhodné kandidáty na obsazení pozice "fakturace - obchod". Vaší hlavní náplní práce bude komunikace se zákazníky, vytváření faktur, dodacích listů, CMR, zajišťování přeprav. Požadujeme SŠ/VŠ technického či ekonomického směru, výbornou znalost práce na PC, aktivní znalost AJ výhodou, spolehlivost, samostatnost, schopnost týmové spolupráce, ...

 • Obsluha CNC strojů (CNC frézka)

  Hledáme obsluhu CNC obráběcích strojů - jedná se o CNC frézku. Práce je na jednu směnu s možností přesčasů. Zájemce zaučíme i zaškolíme. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Zaměstnání u AKNEL Group a.s.

Zajímá vás práce ve firmě AKNEL Group a.s.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o AKNEL Group a.s.

vznik firmy v ČR: září 2005 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 25 - 49 zaměstnanců
IČ: 26093260
adresa: Planá nad Lužnicí - Strkov, Strkovská 1
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s AKNEL Group a.s.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik AKNEL Group nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 4 volných pracovních míst ve společnosti AKNEL Group a.s..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Obchodně-technický zástupce, mazací technik strojů a zařízení, fakturant/ka, obsluha CNC strojů (CNC frézka).

Všechna volná místa ve společnosti AKNEL Group a.s. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti AKNEL Group?

Společnost AKNEL Group aktuálně nabízí 3 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 20000 Kč do 50000 Kč. Průměrná nabízená mzda v AKNEL Group je 29500 Kč.

Ve firmě AKNEL Group můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 175 Kč do 220 Kč za hodinu. Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v AKNEL Group je 198 Kč/hod.