Aktuální nabídka práce ENERGO CHOCEŇ, s.r.o.

1 aktuálních volných míst

  • Svářeč kovů

    Místo výkonu práce: Nádražní č.p. 631, 565 01 Choceň 1 SO vzdělání strojírenské výhodou Nabízíme: perspektivní zaměstnání, jistotu zaměstnání, příspěvek zaměstnavatele na stravování, ubytování, zvýhodněné volání, prémie a dobré platové podmínky, pracovní poměr na dobu neurčitou Kontaktní osoba: Halsbachová Andrea, tel.: 465 796 565 (7 - 14.30 h), ...

Zaměstnání u ENERGO CHOCEŇ, s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě ENERGO CHOCEŇ, s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o ENERGO CHOCEŇ, s.r.o.

vznik firmy v ČR: leden 2000 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 50 - 99 zaměstnanců
IČ: 25932420
adresa: Choceň, Nádražní 631
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s ENERGO CHOCEŇ, s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik ENERGO CHOCEŇ nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 1 volných pracovních míst ve společnosti ENERGO CHOCEŇ, s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: SVÁŘEČ KOVŮ.

Všechna volná místa ve společnosti ENERGO CHOCEŇ, s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti ENERGO CHOCEŇ?

Společnost ENERGO CHOCEŇ aktuálně nabízí 1 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 23640 Kč do 23640 Kč. Průměrná nabízená mzda v ENERGO CHOCEŇ je 23640 Kč.