Aktuální nabídka práce UNITED PARCEL SERVICE CZECH REPUBLIC, s.r.o.

6 aktuálních volných míst

 • Pomocní skladníci

  místo výkonu práce: Ke Kopanině 559, Tuchoměřice 252 67 kontakt: Kristýna Charvátová, e-mail: [email protected] Manipulace se zásilkami (nakládka, vykládka, třídění), práce s počítačem a skenery, komunikace s dopravci a kolegy, zásilky do hmotnosti 70 kg. Pracovní doba je každý všední den od 4:30 do 10:30. Časová flexibilita (práce ve všedních ...

 • Pomocní skladníci

  Manipulace se zásilkami ( naklád., vyklád.,třídění) zásil. do 70 kg, práce s PC, komunikace s dopravci, časová flexibilita, fyzická zdatnost, pasivní znalost AJ výhodou, Práce ve všedních dnech od 4:30 - 10:30.

 • Skladník (odpolední směna)

  - manipulace se zásilkami (nakládka, vykládka, třídění) - zásilky do hmotnosti 70 kg. - Práce s počítačem a skenery - Komunikace s dopravci a kolegy - Pracovní doba PO-PÁ od 16:45 do 23:00 - Fyzická zdatnost, znalost AJ výhodou, uživatelská znalost práce s PC - 5 týdnů dovolené, stravenky, flexipassy, příspěvěk na penzijní pojištění ...

 • Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)

  Manipulace se zásilkami ( naklád., vyklád.,třídění) zásil. do 70 kg, práce s PC, doručování zákazníkům, časová flexibilita, fyzická zdatnost, pasivní znalost AJ výhodou

 • Pomocní skladníci

  Manipulace se zásilkami ( naklád., vyklád.,třídění) zásil. do 70 kg, práce s PC, komunikace s dopravci, časová flexibilita, fyzická zdatnost, pasivní znalost AJ výhodou. Práce ve všedních dnech od 17:30 - 23:30.

 • Pomocní skladníci

  První kontakt e-mailem. Manipulace se zásilkami (nakládka, vykládka, třídění), práce s počítačem a skenery, komunikace s dopravci a kolegy, zásilky do hmotnosti 70 kg. Pracovní doba je každý všední den od 22:00 do 04:00. Časová flexibilita (práce ve všedních dnech od 22:00 do 04:00), dlouhodobá spolupráce, fyzická zdatnost, pasivní znalost AJ výh ...

Zaměstnání u UNITED PARCEL SERVICE CZECH REPUBLIC, s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě UNITED PARCEL SERVICE CZECH REPUBLIC, s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o UNITED PARCEL SERVICE CZECH REPUBLIC, s.r.o.

vznik firmy v ČR: červenec 1998 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 250 - 499 zaměstnanců
IČ: 25684094
adresa: Tuchoměřice, Ke Kopanině 559
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s UNITED PARCEL SERVICE CZECH REPUBLIC, s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik UNITED PARCEL SERVICE CZECH REPUBLIC nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 6 volných pracovních míst ve společnosti UNITED PARCEL SERVICE CZECH REPUBLIC, s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Pomocní skladníci, Pomocní skladníci, Pomocní skladníci, Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby), Skladník (odpolední směna) a dalších 1 nabídek práce.

Všechna volná místa ve společnosti UNITED PARCEL SERVICE CZECH REPUBLIC, s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti UNITED PARCEL SERVICE CZECH REPUBLIC?

Společnost UNITED PARCEL SERVICE CZECH REPUBLIC aktuálně nabízí 6 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 20000 Kč do 31000 Kč. Průměrná nabízená mzda v UNITED PARCEL SERVICE CZECH REPUBLIC je 24583 Kč.