Aktuální nabídka práce MEDIA MIX, s.r.o.

3 aktuálních volných míst

  • Údržbář, elektrikář

    Práce: PO-PÁ v jednosměnném provozu. (06:00 - 14:00) Náplň práce: opravy a udržování přístrojů, zařízení nebo mechanických částí strojů, montáž, zapojování, údržba a oprava elektrozařízení, příprava výrobních forem, uskladnění výrobních forem (po skončení sériové výroby), jiné drobné opravy a seřizování, oprava a udržování majetku a budov, sečení t ...

  • Dělník - obsluha strojního zařízení

    Práce PO-PÁ v třísměnném provozu, strava zajištěna. Náplň práce: vylévání do forem, technická příprava forem pro výrobu. Požadavky: vhodnější prac.místo pro muže, samostatnost, pečlivost, spolehlivost. Zaměstnanecké výhody: stravovací paušál, odpolední příplatky, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na údržbu pracovního oděvu. POZN: Zájemci ...

  • Dělnice pro opracování výrobků, balení a expedici

    Dělnice připravuje formy a výrobní komponenty pro výrobu PUR dílů. Po vypěnění je vyjímá z forem a kontroluje z hlediska kvality, opracovává, případně opravuje. Očištěné a označené díly ukládá do balících jednotek, opatří průvodním lístkem a uskladní.

Zaměstnání u MEDIA MIX, s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě MEDIA MIX, s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o MEDIA MIX, s.r.o.

vznik firmy v ČR: leden 1999 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 50 - 99 zaměstnanců
IČ: 25551361
adresa: Slavičín - Divnice 233
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s MEDIA MIX, s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik MEDIA MIX nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 3 volných pracovních míst ve společnosti MEDIA MIX, s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Dělnice pro opracování výrobků, balení a expedici, Dělník - obsluha strojního zařízení, Údržbář, elektrikář.

Všechna volná místa ve společnosti MEDIA MIX, s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti MEDIA MIX?

Společnost MEDIA MIX aktuálně nabízí 1 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 25200 Kč do 25200 Kč. Průměrná nabízená mzda v MEDIA MIX je 25200 Kč.

Ve firmě MEDIA MIX můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 2 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 120 Kč do 160 Kč za hodinu. Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v MEDIA MIX je 130 Kč/hod.