Aktuální nabídka práce BC LOGISTICS s.r.o.

8 aktuálních volných míst

 • Pomocní skladníci

  Pomocné práce ve skladě společnosti. Nabízíme: příspěvek na penzijní připojištění, 100,-Kč stravenky.

 • Pomocní skladníci

  Pomocné práce ve skladě společnosti. Nabízíme: Stravenky a zaměstnanecké benefity z Kolektivní smlouvy

 • Řidiči nákladního automobilu

  Řízení nákladního automobilu s přívěsem či návěsem Řidičské oprávnění k řízení automobilu nad 12 tun Výhody: příspěvek na penzijní pojištění, další benefity dle Kolektivní smlouvy

 • Skladníci

  Práce ve skladech společnost, základní znalosti řízení motorových vozíků Nabízíme 110 kč stravenky a ostatní benefity dle kolektivní smlouvy

 • Skladníci

  Znalost řízení motorového vozíku, práce ve skladech společnosti. Nabízíme: příspěvek na penzijní připojištění, 100,-Kč stravenky.

 • Skladníci

  Znalost řízení motorového vozíku. práce ve skladech společnosti. Zaměstnanecké výhody: příspěvek na penzijní připojištění, stravenky 100 a další výhody z Kolektivní smlouvy.

 • Řidiči nákladního automobilu

  Řízení nákladního automobilu s přívěsem či návěsem, řidičské oprávnění k řízení automobilu nad 12 tun. Nabízíme: příspěvek na penzijní připojištění.

 • Skladníci

  Řízení motorového vozíku ve skladech společnosti Zaměstnanecké výhody: 110 Kč stravenky, ostatní benefity dle Kolektivní smlouvy společnosti

Zaměstnání u BC LOGISTICS s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě BC LOGISTICS s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o BC LOGISTICS s.r.o.

vznik firmy v ČR: únor 1998 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 250 - 499 zaměstnanců
IČ: 25519581
adresa: Otrokovice, Moravní 1636
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s BC LOGISTICS s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik BC LOGISTICS nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 8 volných pracovních míst ve společnosti BC LOGISTICS s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Řidiči nákladního automobilu, Pomocní skladníci, Pomocní skladníci, Skladníci, Skladníci a dalších 3 nabídek práce.

Všechna volná místa ve společnosti BC LOGISTICS s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti BC LOGISTICS?

Společnost BC LOGISTICS aktuálně nabízí 8 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17300 Kč do 40000 Kč. Průměrná nabízená mzda v BC LOGISTICS je 25725 Kč.