Aktuální nabídka práce UH CAR, s.r.o.

6 aktuálních volných míst

 • Pracovník/pracovnice ručního mytí vozidel

  ŘP "B", firemní bonusy, příspěvek na stravu, prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení, osobní kontakt možný po tel. domluvě (Po - Čt 8.00 -16.00 hod.)

 • Lakýrník

  lakování vozidel a dílů, možnost též kratšího úvazku nebo Dohody o provedení práce, sleva na materiál a služby autoservisu a půjčovny, kontakt e-mailem nebo telefonicky (8.00 -16.00 hod.)

 • Přípravář vozů

  PP na dobu neurčitou, místo výkonu práce na pobočkách společnosti dle potřeby zaměstnavatele(Uherské Hradiště, Staré Město, Kunovice). Mytí vozů, pomocné práce při manipulaci s vozovým parkem, přeprava vozů, pomocné práce. Sleva na materiál a služby autoservisu a půjčovny. Kontakt emailem nebo telefonicky 8-16 hod.

 • Technický pracovník pro úklid a správu nemovitostí

  účast na úklidu, drobných opravách a údržbě interiéru budov, obsluha topenišť a kotlů (teplo a teplá voda), údržba pozemků a komunikací kolem provozoven, dohled nad činnostmi dodavatelů,aktivní angažovanost v uspořádání a tvorbě systému pravidelného a mimořádného úklidu, zodpovědnost za pořádek, pravidelný nákup a evidenci prostředků, řešení nevhod ...

 • Mechanici a opraváři osobních automobilů

  praxe v zjišťování a diagnostice závad motorů a jejich součástí, případně karosářské práce, praxe v autoopravárenství min. 2 roky, profesní školení, samostatnost, schopnost rozhodovat, zodpovědnost, cílevědomost, ŘP "B" ("C, E" výhodou), práce v mladém, dobře fungujícím kolektivu, vzdělávání v oboru, školení nejnovějších technologií, progresivní pl ...

 • Karosáři a autoklempíři

  čtení tech. výkresů, pořízení jednoduchých náčrtů výrobků, stanovování spotřeby materiálů při výrobě nebo opravě karosérie nebo jejích části, práce s mechanizovanými nástroji a klempířskými stroji, karosářské tváření a spojování plechů, základní nátěry plechů a části karoserií, svařování plamenem, řezání kyslíkem, pájení natvrdo, svařování el. oblo ...

Zaměstnání u UH CAR, s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě UH CAR, s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o UH CAR, s.r.o.

vznik firmy v ČR: prosinec 1997 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 50 - 99 zaměstnanců
IČ: 25512021
adresa: Uherské Hradiště - Mařatice, Jaktáře 1794
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s UH CAR, s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik UH CAR nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 6 volných pracovních míst ve společnosti UH CAR, s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Karosáři a autoklempíři, Mechanici a opraváři osobních automobilů, technický pracovník pro úklid a správu nemovitostí, přípravář vozů, lakýrník a dalších 1 nabídek práce.

Všechna volná místa ve společnosti UH CAR, s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti UH CAR?

Společnost UH CAR aktuálně nabízí 6 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 20000 Kč do 50000 Kč. Průměrná nabízená mzda v UH CAR je 29042 Kč.