Aktuální nabídka práce FLORPLANT s.r.o.

3 aktuálních volných míst

  • Účetní

    Možnost výkonu práce i na zkrácený úvazek, min. 20hod./týdně Požadujeme: SŠ vzdělání ekonomického směru; znalost daňových zákonů a účetních předpisů; znalost podvojného účetnictví a daní; výborná znalost práce na PC; samostatnost, pečlivost a odpovědnost Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: [email protected] ...

  • Řidič kamionu - MKD

    Pracovní doba cca 4 dny v týdnu, víkendy volné. Náplň práce: řízení návěsu na pravidelných jízdách do NL a BE; doprava vlastního zboží Požadujeme: trestní rejstřík bez záznamu; spolehlivost Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: [email protected]; - telefonicky na čísle 737 202 846 - pan Emil Kostka ...

  • Prodejce, skladník

    květiny,velkoobchod-přijmeme pracovníka na pozici prodavač -skladník, velkoobchod květin Vestec, možnost nástupu ihned, znalost oboru není podmínkou, nástupní plat 29000, požadujeme ŘP sk.B.

Zaměstnání u FLORPLANT s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě FLORPLANT s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o FLORPLANT s.r.o.

vznik firmy v ČR: červen 1997 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 50 - 99 zaměstnanců
IČ: 25374320
adresa: Brno - Dolní Heršpice, Pěstitelská 197/4
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s FLORPLANT s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik FLORPLANT nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 3 volných pracovních míst ve společnosti FLORPLANT s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Řidič kamionu - MKD, Účetní, prodejce, skladník.

Všechna volná místa ve společnosti FLORPLANT s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti FLORPLANT?

Společnost FLORPLANT aktuálně nabízí 3 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 22000 Kč do 50000 Kč. Průměrná nabízená mzda v FLORPLANT je 34167 Kč.