Aktuální nabídka práce AQUASYS spol. s r.o.

6 aktuálních volných míst

 • *Strojník čelního kolového nakladače a obsluha třídící drtící linky

  - řízení a obsluha čelního kolového nakladače - nakládka, vážení a expedice materiálu - ŘP skupiny C, samostatnost, technické založení - strojní průkaz výhodou, není podmínkou první kontakt - telefonicky 6,00 - 14,00 hod.

 • *Strojník dozeru

  ŘP sk. C Strojnický průkaz první kontakt emailem nebo telefonicky 6,00 - 14,00 hod.

 • *stavbyvedoucí

  Požadujeme: o Ukončené SŠ/VŠ vzdělání stavebního zaměření o Znalost MS Office o Orientace ve výkresové dokumentaci o Řidičský průkaz skup. B o Organizační schopnosti o Schopnost samostatné práce, rozhodnost Pracovní náplň: o Řízení a koordinace procesu stavby o Dohlížení na dodržování BOZP pracovníků na stavbě o Kontrola dodržování technologických ...

 • *stavební dělník

  Požadujeme řidičský průkaz sk. B první kontakt e-mailem nebo telefonicky 6,00 - 14,00 hod.

 • *Mistr stavební výroby

  o SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního směru o minimálně 2-letá praxe ve stavebnictví o ŘP sk.B o dobrý zdravotní stav, bezúhonnost, samostatnost řízení stavební výroby na stavbě evidence a kontrola pracovníků kontrola kvality a pracovní výkonnosti První kontakt emailem nebo telefonicky 6,00 hod.-14,00 hod.

 • *ŘIDIČ KLOUBOVÉHO DEMPRU - - pracoviště po celé ČR

  ŘP sk. C první kontakt - telefonicky 6,00 - 14,00 hod. nebo emailem.

Zaměstnání u AQUASYS spol. s r.o.

Zajímá vás práce ve firmě AQUASYS spol. s r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o AQUASYS spol. s r.o.

vznik firmy v ČR: červen 1997 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 100 - 199 zaměstnanců
IČ: 25344447
adresa: Žďár nad Sázavou - Žďár nad Sázavou 1, Jamská 2488/65
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s AQUASYS spol. s r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik AQUASYS nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 6 volných pracovních míst ve společnosti AQUASYS spol. s r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: *Strojník čelního kolového nakladače a obsluha třídící drtící linky, *Strojník dozeru, *Mistr stavební výroby, *stavební dělník, *STAVBYVEDOUCÍ a dalších 1 nabídek práce.

Všechna volná místa ve společnosti AQUASYS spol. s r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti AQUASYS?

Společnost AQUASYS aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 30000 Kč do 60000 Kč. Průměrná nabízená mzda v AQUASYS je 45000 Kč.

Ve firmě AQUASYS můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 4 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 150 Kč do 185 Kč za hodinu. Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v AQUASYS je 174 Kč/hod.