Aktuální nabídka práce IDEAL AUTOMOTIVE Bor, s.r.o.

5 aktuálních volných míst

 • Elektrikář/ka

  Znalost vyhlášky č.50 §6 Manuální zručnost Důslednost Náplň práce: odborné řešení elektrotechnických problémů zařízení provádění údržby a opravy strojů a technického zařízení " plnění úkolů na základě požadavků oddělení a výroby " odstraňování závad a neshod v rámci svých kompetencí " aktivní spolupráce ...

 • Seřizovač

  Technické myšlení,zkušenosti výhodou,seřizování (nastavování) požadovaných parametrů na strojích,drobné opravy,výměny nástrojů

 • Předák

  Samostatnost,spolehlivost,pečlivost,zajištění plynulého chodu výrobní linky,hodinové sledování,uvolňování výroby.

 • Referent/referentka jakosti

  znalost českého jazyka,uživatelská úroveň práce, kontrola kvality vstupního materiálu,komunikace s dodavateli osobní kontakt : Nová Hospoda 16,Bor ( každé pondělí a středa ve 12.00 hod.) telefonicky : PO-PÁ 8.00-15.00 hod.

 • Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů

  Základní znalost českého jazyka Obsluha výrobních strojů, zpracování a kompletace materiálů a komponentů, kontrola hotových dílů

Zaměstnání u IDEAL AUTOMOTIVE Bor, s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě IDEAL AUTOMOTIVE Bor, s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o IDEAL AUTOMOTIVE Bor, s.r.o.

vznik firmy v ČR: březen 1999 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 1000 - 1499 zaměstnanců
IČ: 25230425
adresa: Bor - Nová Hospoda 16
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s IDEAL AUTOMOTIVE Bor, s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik IDEAL AUTOMOTIVE Bor nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 5 volných pracovních míst ve společnosti IDEAL AUTOMOTIVE Bor, s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Elektrikář/ka, Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů, referent/referentka jakosti, Předák, Seřizovač.

Všechna volná místa ve společnosti IDEAL AUTOMOTIVE Bor, s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti IDEAL AUTOMOTIVE Bor?

Společnost IDEAL AUTOMOTIVE Bor aktuálně nabízí 5 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 20700 Kč do 35000 Kč. Průměrná nabízená mzda v IDEAL AUTOMOTIVE Bor je 27760 Kč.