Aktuální nabídka práce GARDON INT s.r.o.

3 aktuálních volných míst

 
  • Obchodní referent - péče o stávající klienty

    Zpracování cenových nabídek pro zákazníky, získávání zakázek, smlouvy se zákazníky, předání zakázky do výroby. Komunikace se zákazníky. Výhody: Velmi motivující finanční ohodnocení závislé na obchodních výsledcích

  • Pracovník obchodního oddělení

    Jedná se o obvolávání nadefinované databáze zákazníků s cílem vytvoření nabídky na produkty, které nabízíme. Kontakt se stavebními firmami. Nutná praxe s počítačem, výborné komunikační schopnosti, tah na bránu, průbojnost, samostatnost. Nástup možný Ihned. MOŽNO I ZKRÁCENÝ ÚVAZEK PO DOMLUVĚ.

  • Vedoucí montážní skupiny

    Nutný ŘP sk. B - C je výhodou. Zaučení je samozřejmostí. Jedná se o montáž průmyslových sekčních vrat. Práce pro celé ČR. Téměř každý den doma. Velmi motivující finanční ohodnocení - možnost nadprůměrného výdělku. Požadujeme výpis z TR.

 

Zaměstnání u GARDON INT s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě GARDON INT s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o GARDON INT s.r.o.

vznik firmy v ČR: prosinec 1998 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 10 - 19 zaměstnanců
IČ: 25186434
adresa: Jindřichův Hradec - Jindřichův Hradec II, Pražská 104
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s GARDON INT s.r.o.