Aktuální nabídka práce V+J OBUV, s.r.o.

6 aktuálních volných míst

 • Prodavač/ka

  KONTAKT E-MAILEM (zaslat životopis) pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení znalost práce na PC; příjemné vystupování; praxe v oboru vítána Nabízíme: prémie při splnění tržeb; stravenky, zaměstnanecké benefity při nákupu zboží

 • Hlavní účetní

  Požadavky: SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru, znalost účetních a daňových předpisů, uživatelská znalost MS Office, praxe na obdobné pozici podmínkou. Náplň práce: komplexní zpracování účetnictví a zajištění souvisejících činností. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem. ...

 • Pomocný/á účetní

  Požadavky: SŠ vzdělání s maturitou ekonomického směru, znalost účetních a daňových předpisů, uživatelská znalost MS Office. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

 • Prodavač/ka

  PP na dobu určitou s možností prodloužení. Požadavky: znalost práce na PC, příjemné vystupování, praxe v oboru vítána. Benefity: stravenky, prémie při splnění tržeb, benefity při nákupu zboží. V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

 • Prodavač/ka

  Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. POŽADUJEME: - znalost práce na PC - praxe v oboru vítána - příjemné vystupování NABÍZÍME: - prémie při splnění tržeb - stravenky - benefity při nakupování zboží KONTAKT: e-mailem

 • Vedoucí prodavač/ka

  Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. POŽADUJEME: - znalost práce na PC - praxe v oboru vítána - příjemné vystupování NABÍZÍME: - prémie při splnění tržeb - stravenky - benefity při nakupování zboží KONTAKT: e-mailem

Zaměstnání u V+J OBUV, s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě V+J OBUV, s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o V+J OBUV, s.r.o.

vznik firmy v ČR: leden 1998 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 50 - 99 zaměstnanců
IČ: 25172221
adresa: Štěpánovice, Třeboňská 235
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s V+J OBUV, s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik V+J OBUV nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 6 volných pracovních míst ve společnosti V+J OBUV, s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: prodavač/ka, POMOCNÝ/Á ÚČETNÍ, HLAVNÍ ÚČETNÍ, PRODAVAČ/KA, Vedoucí prodavač/ka a dalších 1 nabídek práce.

Všechna volná místa ve společnosti V+J OBUV, s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti V+J OBUV?

Společnost V+J OBUV aktuálně nabízí 6 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17238 Kč do 37000 Kč. Průměrná nabízená mzda v V+J OBUV je 22319 Kč.