Aktuální nabídka práce MOTOR JIKOV Strojírenská a.s.

4 aktuálních volných míst

 
 • Strojírenský dělník

  Montážní práce. Obrábění malých dílců. Vhodné pro ženy. Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, odměna za pracovní věrnost firmě Kontakt: telefonicky, emailem.

 • Elektromechanik pro NC stroje

  Znalost řidících systémů Fanuc a Siemens. Odborná způsobilost dle Vyhlášky 50/78 Sb. Praxe v oboru. Nabízíme příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, možnost dalšího vzdělávání. Kontakt telefonicky, e-mailem.

 • Údržbář strojní

  Znalost svařování el. obloukem, plynem, CO Soustružení, frézování Oprava starších typů strojů Zkušenosti se stěhováním strojů Řidič VZV Vyučen ve strojírenském oboru Praxe v oboru Příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, možnost dalšího vzdělávání kontakt e.amilem nebo tel.

 • Mechanik - seřizovač

  vyučen v technickém oboru (mechanik - seřizovač, obráběč kovů - obsluha číslicově řízených strojů), praxe v oboru vítána Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, odměna za pracovní věrnost firmě Kontakt: telefonicky, emailem.

 

Zaměstnání u MOTOR JIKOV Strojírenská a.s.

Zajímá vás práce ve firmě MOTOR JIKOV Strojírenská a.s.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o MOTOR JIKOV Strojírenská a.s.

vznik firmy v ČR: srpen 1997 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 250 - 499 zaměstnanců
IČ: 25165020
www stránky: http://www.mjg.cz
adresa: Soběslav - Soběslav II, Zátkova 495
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s MOTOR JIKOV Strojírenská a.s.