Aktuální nabídka práce PCO - hlídací služba, s.r.o.

8 aktuálních volných míst

 • Pracovník/ce ostrahy

  POUZE PRO OSOBY ZDRAVOTNĚ ZNEVÝHODNĚNÉ A POŽIVATELE INVALIDNÍCH DŮCHODŮ 1. - 3. stupně. 12-ti hod. prac.směny (denní - noční), prac. úvazek 37,5h. týdně, možnost i zkráceného úvazku. Požadujeme.: bezúhonnost Nabízíme: NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 6.000 Kč Kontakt: telefonicky.

 • Pracovník ostrahy

  12 ti hodinové směny (denní -noční), pracovní úvazek 37,5 hod. týdně,bezúhonnost. Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné nebo osooby s ID 1.-3. stupně.

 • PRACOVNÍK/ICE OSTRAHY- Homole

  Pracovní pozice vyhrazena pro osoby zdravotně znevýhodněné nebo osoby s ID 1. - 3. stupně. Bližší informace: 12hodinové směny. Požadujeme: bezúhonnost. Nástup: ihned. Nabízíme: NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 6 000 KČ. Informace: na tel. 773 742 379.

 • PRACOVNÍK/ICE OSTRAHY- Dolní Slověnice

  Pracovní pozice je vyhrazená pro osoby se zdravotním znevýhoděním nebo osoby s invaliditou 1. - 3. st. Požadujeme: bezúhonnost. Bližší informace: 12hodinové směny (denní- noční). Nástup: ihned. Místo výkonu práce: Dolní Slověnice, Lišov. Nabízíme NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 6 000 KČ. V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem či telefonicky. ...

 • Pracovník/ice ostrahy

  Určeno pro osoby zdravotně znevýhodněné nebo osoby s ID 1. - 3. stupně. Požadavky:12hodinové směny (denní - noční), bezúhonnost. Nástup: ihned. Nabízíme NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 6 000 KČ. V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem nebo telefonicky.

 • Pracovník/ce ostrahy objektu

  Nabízíme NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 6000 KČ. 12-ti hodinové směny (denní - noční), pracovní úvazek 37,5 hod. týdně, požadujeme bezúhonnost. Smlouva na dobu určitou s možností prodloužení. Pouze pro osoby zdravotně znevýhodněné nebo osoby s ID 1. - 3. stupně. NOVÁ VRÁTNICE!!! Informace na tel. 773 742 379 Kontakt: emailem, telefonicky. ...

 • Pracovník/ice ostrahy

  Nabízíme NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 6000 KČ. Pouze pro osoby zdravotně znevýhodněné nebo osoby s ID 1 - 3.st., 12-ti hodinové směny (denní - noční) pracovní úvazek 37,5 hod. týdně Pož. : bezúhonnost Informace na telefonu : 773742379

 • Pracovník/ice ostrahy

  12-ti hodinové směny (denní-noční), bezúhonnost, vyhrazené pro OZZ nebo osoby s ID 1. - 3. stupně, náborový příspěvek 6.000,- Kč

Zaměstnání u PCO - hlídací služba, s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě PCO - hlídací služba, s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o PCO - hlídací služba, s.r.o.

vznik firmy v ČR: říjen 1996 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 200 - 249 zaměstnanců
IČ: 25154893
adresa: České Budějovice - České Budějovice 4, Vrbenská 197/23
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s PCO - hlídací služba, s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik PCO - hlídací služba nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 8 volných pracovních míst ve společnosti PCO - hlídací služba, s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: pracovník/ce ostrahy, Pracovník ostrahy, PRACOVNÍK/ICE OSTRAHY, PRACOVNÍK/ICE OSTRAHY- Dolní Slověnice, PRACOVNÍK/ICE OSTRAHY- Homole a dalších 3 nabídek práce.

Všechna volná místa ve společnosti PCO - hlídací služba, s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti PCO - hlídací služba?

Společnost PCO - hlídací služba aktuálně nabízí 8 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 18000 Kč do 20000 Kč. Průměrná nabízená mzda v PCO - hlídací služba je 18850 Kč.