Aktuální nabídka práce Střední průmyslová škola elektrotechnická a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, spol. s r.o.

3 aktuálních volných míst

 
  • Učitel-ka anglického jazyka

    místo výkonu práce: SPŠE Žatec, Svatováclavská 1404 -- vysokoškolské magisterské studium dle § 9 odst. 2 zákona č. 563/2014 Sb. pedagogických pracovnících v platném znění, zkrácený úvazek 4-6 hodin týdně od 350,-Kč za odučenou hodinu dle kvalifikace (rozpětí mzdy při plném pracovním úvazku) od 1.7.2021 možnost pracovní smlouvy s plným nebo zkrác ...

  • Učitel-ka českého jazyka a literatury

    místo výkonu práce: SPŠE Žatec, Svatováclavská 1404 -- vysokoškolské magisterské studium dle § 9 odst. 2 zákona č. 563/2014 Sb. pedagogických pracovnících v platném znění, - mzda dle kvalifikace a pedagogické praxe v platové tř. 12 dle Přílohy č. 4 nařízení vlády č.341/2017 Sb., v platném znění, - 21 hodin přímé pedagogické činnosti týdně, ...

  • Zástupce/zástupkyně ředitele školy

    místo výkonu práce: SPŠE Žatec, Svatováclavská 1404 - minimálně 5 let pedagogické praxe - vzdělání v oboru elektrotechnika nebo v příbuzných oborech výhodou, není podmínkou - řídící a organizační schopnosti, komunikativnost, flexibilita, pečlivost - možnost nástupu od 1.6. 2020 kontakt osobně na uvedené adrese po telefonické dohodě nebo e-mailem ...

 

Zaměstnání u Střední průmyslová škola elektrotechnická a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, spol. s r.o.

Zajímá vás práce ve firmě Střední průmyslová škola elektrotechnická a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, spol. s r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Střední průmyslová škola elektrotechnická a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, spol. s r.o.

vznik firmy v ČR: březen 1997 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 6 - 9 zaměstnanců
IČ: 25115138
adresa: Žatec, Svatováclavská 1404
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Střední průmyslová škola elektrotechnická a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, spol. s r.o.