Aktuální nabídka práce OLYMP INTERNATIONAL, s.r.o.

22 aktuálních volných míst

 
 • Provozní pracovník v hotelu

  Kontakt: Tvrzová Pavla, tel.: 353 182 650, e-mail: personalni@interhotel-central.cz Hotel v centru KV přijme provozního pracovníka. Znalost RJ výhodou. Pracovní doba Po-Pá 7:30-16:00 hod., případně krátký-dlouhý týden 7:00-19:00 hod. Kontakt – uvedený email: personalni@interhotel-cenral.cz

 • Recepční v hotelu - noční

  Kontakt: POUZE e-mailem. Hotel v centru KV přijme nočního recepčního. Prac. doba od 19:00 do 07:00 hodin, krátký-dlouhý týden.

 • Číšník, servírka

  Hotel v centru Karlových Varů příjme číšníka/servírku na krátký/dlouhý týden. prac. doba od 8:00-20:00 hod.

 • Kuchař/ka studené kuchyně

  Kontakt: POUZE e-mailem Hotel v centru KV přijme kuchaře studené kuchyně. Prac. doba od 8:00 do 20:00 hod. Měsíční prémie a 13.plat na konci roku.

 • Zdravotní sestra

  Lázeňský hotel v centru KV přijme zdravotní sestru. Praxe v lázeňství a základy RJ, NJ výhodou. Prémie 10% z extra prodaných a jí vykonaných procedur. Za práci v So-Ne prémie +25% k zákonnému příplatku. Kontakt - zaslat životopis na uvedený e-mail.

 • Lázeňská sestra

  Lázeňský hotel v centru KV přijme lázeňskou sestru. Podmínkou pro přijetí je absolvování kvalifikačního kurzu sanitář pro lázně a léčebnou rehabilitaci. Prémie 10 % z extra prodaných a jí vykonaných procedur. Za práci v So-Ne prémie +25% k zákonnému příplatku. Kontakt - zaslat životopis na uvedený e-mail.

 • Masér

  Lázeňský hotel v centru KV přijme maséra - nutný kurz akreditovaný Ministerstvem zdravotnictví. Prac. doba 8:00-20:00, krátký-dlouhý týden. Prémie 10 % z extra prodaných a jím vykonaných procedur. Kontakt - zaslat životopis na uvedený e-mail.

 • Zdravotní sestra

  Lázeňský hotel v centru KV přijme zdravotní sestru na plný případně zkrácený úvazek pro střídání dovolené formou DPP: 200,- Kč/hod. + prémie 10% z extra prodaných a jí vykonaných procedur. Pracovní doba plný úvazek 7:00-15:30 hod. Praxe v lázeňství a RJ, NJ výhodou. Vhodné i pro důchodce. Kontakt - zaslat životopis na e-mail: personalni@interhote ...

 • Údržbář hotelu

  Hotel v centru KV přijme údržbáře pro drobné opravy v hotelu - voda, topení, plyn. Vhodné pro muže. Požadujeme řidičský průkaz sk. B. Krátký-dlouhý týden. Kontakt - uvedený email.

 • Rezervační pracovník

  Kontakt e-mailem. Hotel v centru KV hledá rezervačního pracovníka. Pracovní doba po-pá 8 hodin/den. Požadujeme: AJ, NJ pasivně, Rj - aktivně.

 • Uklízečka

  Hotel v centru KV přijme do svého kolektivu uklízečku. Prac. doba od 6:30 do 15:00 hod. Kontakt e-mailem, zaslat životopis.

 • Údržbář hotelu

  Hotel v centru KV přijme údržbáře pro drobné opravy hotelu - voda, topení, plyn. Vhodné pro muže. Požadujeme řidičský průkaz sk. B. Krátký-dlouhý týden. Kontakt - uvedený email.

 • Recepční a rezervační pracovník

  Kontakt e-mailem. Pracovní doba krátký-dlouhý týden 7:00-19:00.

 • Šéfkuchař/ka v hotelové restauraci

  Kontakt: POUZE e-mailem. Lázeňský hotel v centru KV přijme šéfkuchaře/ku. Praxe v oboru min. 3 roky. Prac. doba 8:00-16:30 hodin. Měsíční prémie.

 • Kuchař/ka teplé kuchyně

  Kontakt: POUZE e-mailem. Hotel v centru KV přijme kuchaře/ku teplé kuchyně. Prac. doba 8:00-20:00 hodin, krátký-dlouhý týden. Měsíční prémie.

 

Zaměstnání u OLYMP INTERNATIONAL, s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě OLYMP INTERNATIONAL, s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o OLYMP INTERNATIONAL, s.r.o.

vznik firmy v ČR: leden 1997 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 25 - 49 zaměstnanců
IČ: 25102427
adresa: Karlovy Vary, Divadelní náměstí 253/17
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s OLYMP INTERNATIONAL, s.r.o.