Aktuální nabídka práce OLYMP INTERNATIONAL, s.r.o.

8 aktuálních volných míst

 
 • Fyzioterapeut/ka

  Kontakt: Bogomolova Iuna Ing., tel.: 353 182 650, e-mail: personalni@interhotel-central.cz Lázeňský hotel v centru KV přijme fyzioterapeuta. Praxe v lázeňství a základy RJ, NJ výhodou. Prémie 10% z extra prodaných a jí vykonaných procedur. Za práci v So-Ne příplatek ve výši 50%. Kontakt - zaslat životopis na uvedený email: personalni@interho ...

 • Zdravotní sestra

  Lázeňský hotel v centru KV přijme zdravotní sestru. Praxe v lázeňství a základy RJ, NJ výhodou. Prémie 10% z extra prodaných a jí vykonaných procedur. Za práci v So-Ne prémie +25% k zákonnému příplatku. Kontakt - zaslat životopis na uvedený e-mail.

 • Provozní pracovník v hotelu

  Kontakt: Bogomolova Iuna, tel.: 353 182 650, e-mail: personalni@interhotel-central.cz Hotel v centru KV přijme provozního pracovníka. Znalost RJ výhodou. Pracovní doba Po-Pá 7:30-16:00 hod., případně krátký-dlouhý týden 7:00-19:00 hod. Kontakt – uvedený email: personalni@interhotel-cenral.cz

 • Recepční a rezervační pracovník

  Kontakt: Bogomolova Iuna Ing., tel: 353 182 650, e-mail: personalni@interhotel-central.cz Hotel v centru KV přijme recepčního a rezervačního pracovníka. Pracovní doba: 7:00-19:00 hodin, krátkýdlouhý týden, případně 8:00-16:30 hodin Po-Pá. RJ, AJ, NJ – výhodou. Kontakt – uvedený email: personalni@interhotel-central.cz

 • Údržbář hotelu

  Hotel v centru KV přijme údržbáře pro drobné opravy v hotelu - voda, topení, plyn. Vhodné pro muže. Požadujeme řidičský průkaz sk. B. Krátký-dlouhý týden. Kontakt - uvedený email.

 • Číšník, servírka

  Hotel v centru Karlových Varů příjme číšníka/servírku na krátký/dlouhý týden. prac. doba od 8:00-20:00 hod.

 • Lázeňská sestra

  Lázeňský hotel v centru KV přijme lázeňskou sestru. Podmínkou pro přijetí je absolvování kvalifikačního kurzu sanitář pro lázně a léčebnou rehabilitaci. Prémie 10 % z extra prodaných a jí vykonaných procedur. Za práci v So-Ne prémie +25% k zákonnému příplatku. Kontakt - zaslat životopis na uvedený e-mail.

 • Masér

  Lázeňský hotel v centru KV přijme maséra - nutný kurz akreditovaný Ministerstvem zdravotnictví. Prac. doba 8:00-20:00, krátký-dlouhý týden. Prémie 10 % z extra prodaných a jím vykonaných procedur. Kontakt - zaslat životopis na uvedený e-mail.

 

Zaměstnání u OLYMP INTERNATIONAL, s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě OLYMP INTERNATIONAL, s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o OLYMP INTERNATIONAL, s.r.o.

vznik firmy v ČR: leden 1997 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 25 - 49 zaměstnanců
IČ: 25102427
adresa: Karlovy Vary, Divadelní náměstí 253/17
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s OLYMP INTERNATIONAL, s.r.o.