Aktuální nabídka práce BEDNAR FMT s.r.o.

5 aktuálních volných míst

 
 • Svářeč co2

  Kontakt zasláním životopisu na e-mail nabor@bednarfmt.com nebo telefonicky. Požadujeme: - SOU v oboru strojírenství výhodou - platný svářečský průkaz - ZK 135 (MAG) - znalost výkresové dokumentace výhodou - výhodou předchozí praxe na obdobné pozici - aktivní přístup k práci, spolehlivost, časová flexibilita Náplň práce: - svařování dílů pro zeměděl ...

 • Lakýrník / lakýrnice

  Kontakt telefonicky nebo zasláním životopisu na e-mail nabor@bednarfmt.com. - SOU - praxe výhodou Zaměstnanecké výhody: - příspěvek na stravování, dovolená navíc, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.

 • Přípravář lakovny

  Kontakt telefonicky nebo e-mailem nabor@bednarfmt.com. - vzdělání nerozhoduje, podmínkou je aktivní přístup - fyzicky náročná práce - příspěvek na stravování, dovolená navíc, náborový příspěvek - PP na dobu určitou s možností prodloužení.

 • Montážní dělník

  Kontakt telefonicky nebo e-mailem nabor@bednarfmt.com - SOU - fyzicky náročná práce Zaměstnanecké výhody: - příspěvek na stravování, dovolená navíc - PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.

 • Skladník

  Kontakt zasláním životopisu na e-mail nabor@bednarfmt.com nebo telefonicky. - fyzická zdatnost (manipulace s těžkými břemeny) - VZV výhodou, NE podmínkou - příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené - PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.

 

Zaměstnání u BEDNAR FMT s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě BEDNAR FMT s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o BEDNAR FMT s.r.o.

vznik firmy v ČR: leden 1997 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 250 - 499 zaměstnanců
IČ: 25098781
adresa: Praha - Vinoř, Lohenická 607
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s BEDNAR FMT s.r.o.