Aktuální nabídka práce Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o.

3 aktuálních volných míst

  • Učitelé všeobecně vzdělávacích předmětů na SŠ- ruský jazyk

    Kontakt: Šárka Jechoutová, e-mail: [email protected] Upřesňující informace: Učitel všeobecně vzdělávacích předmětů na SŠ - Ruský jazyk. Požadováno vzdělání dle zákona o pedagogických pracovnících, bezúhonnost, zdravotní způsobilost, dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování, znalost práce na PC a praxe na SŠ. Výuka na dálkové formě. Zaměstn ...

  • Učitelé praktického vyučování

    Kontakt: Šárka Jechoutová, e-mail: [email protected] Upřesňující informace: Učitel praktického vyučování na SŠ v oboru Cestovní ruch. Požadováno vzdělání dle zákona o pedagogických pracovnících, bezúhonnost, zdravotní způsobilost, dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování, znalost práce na PC a praxe na SŠ. Znalost programu Moodle výhodou. Z ...

  • Učitelé praktického vyučování (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami)

    Kontakt: Šárka Jechoutová, e-mail: [email protected] Upřesňující informace: Učitel praktického vyučování na SŠ v oboru Kuchař-číšník; Cukrář; Cestovní ruch. Požadováno vzdělání dle zákona o pedagogických pracovnících, bezúhonnost, zdravotní způsobilost, dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování, znalost práce na PC a praxe na SŠ. Znalost prog ...

Zaměstnání u Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o.

vznik firmy v ČR: leden 1997 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 100 - 199 zaměstnanců
IČ: 25097547
adresa: Praha - Braník, Vrbova 1233/34
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Střední škola gastronomická a hotelová nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 3 volných pracovních míst ve společnosti Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Učitelé všeobecně vzdělávacích předmětů na SŠ- ruský jazyk, Učitelé praktického vyučování, Učitelé praktického vyučování (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami).

Všechna volná místa ve společnosti Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Střední škola gastronomická a hotelová?

Společnost Střední škola gastronomická a hotelová aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 44000 Kč do 44000 Kč. Průměrná nabízená mzda v Střední škola gastronomická a hotelová je 44000 Kč.

Ve firmě Střední škola gastronomická a hotelová můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 501 Kč do 501 Kč za hodinu. Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v Střední škola gastronomická a hotelová je 501 Kč/hod.