Aktuální nabídka práce BUZULUK a.s.

4 aktuálních volných míst

 • ASISTENT/KA ZÁSTUPCE GENERÁLNÍHO ŘEDITELE - Kontakt: osobně, e-mailem, telefonicky.

  Požadujeme: min. ÚSO s maturitou - strojírenský obor výhodou. Výborná znalost AJ a práce na PC. Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, věrnostní odměny, odborná školení. Nástup možný ihned. Kontakt: osobně, e-mailem, telefonicky. ...

 • PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘI - Kontakt: telefonicky či e-mailem.

  Požadujeme: SOU nebo SOŠ obor elektrikář, vyhláška č. 50/1978 Sb., praxe výhodou, znalost AJ nebo NJ, ochotu cestovat (montáže). Zaměstnanecké výhody: dobré platové a pracovní podmínky, 5 týdnů dovolené. Kontakt: telefonicky či e-mailem.

 • CHROMAŘI - GALANIZÉŘI - Kontakt: osobně, e-mailem, telefonicky.

  Požadujeme: vyučení v oboru zámečník. Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, věrnostní odměny, odborná školení. Nástup možný ihned. Kontakt: osobně, e-mailem, telefonicky.

 • Konstruktéři elektro (programátor, oživovač)

  KONSTRUKTÉŘI ELEKTRO (PROGRAMÁTOR, OŽIVOVAČ) - Místo výkonu práce: Komárov. Nástup možný ihned. Mzda dohodou (dle praxe). Požadavky: znalost EPLAN, znalost anglického jazyka. Zaměstnanecké výhody: výuka jazyků, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, věrnos ...

Zaměstnání u BUZULUK a.s.

Zajímá vás práce ve firmě BUZULUK a.s.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o BUZULUK a.s.

vznik firmy v ČR: květen 1996 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 100 - 199 zaměstnanců
IČ: 25056301
adresa: Komárov, Buzulucká 108
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s BUZULUK a.s.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik BUZULUK nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 4 volných pracovních míst ve společnosti BUZULUK a.s..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: KONSTRUKTÉŘI ELEKTRO (PROGRAMÁTOR, OŽIVOVAČ), CHROMAŘI - GALANIZÉŘI - Kontakt: osobně, e-mailem, telefonicky., PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘI - Kontakt: telefonicky či e-mailem., ASISTENT/KA ZÁSTUPCE GENERÁLNÍHO ŘEDITELE - Kontakt: osobně, e-mailem, telefonicky..

Všechna volná místa ve společnosti BUZULUK a.s. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti BUZULUK?

Společnost BUZULUK aktuálně nabízí 4 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 24000 Kč do 32500 Kč. Průměrná nabízená mzda v BUZULUK je 27438 Kč.