Aktuální nabídka práce MESIT air, a.s.

2 aktuálních volných míst

  • Pracovníci montáží

    Pozice: pracovníci montáží OC Zaměstnanecké výhody: stravné, příspěvek na dopravu,benefitní karta Nástup možný ihned. Mzda: 21 625,- Kč Kontakt: Chán Pavel Mgr., tel.: 318 603 221, e-mail: [email protected] První kontakt e-mailem nebo telefonicky Místo výkonu práce: MESIT air, a.s., Čenkov č.p. 50

  • Pracovníci montáže

    Pozice: pracovníci montáže OC Náplň práce: navíjení cívek magnetů, montování sestav ventilů, pájení Požadavky: základní vzdělání / SOU výhodou, manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost Možnost prodloužení pracovní smlouvy na neurčito. Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu, po roce benefirní karty ...

Zaměstnání u MESIT air, a.s.

Zajímá vás práce ve firmě MESIT air, a.s.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o MESIT air, a.s.

vznik firmy v ČR: květen 1996 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 50 - 99 zaměstnanců
IČ: 25054864
adresa: Čenkov 50
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s MESIT air, a.s.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik MESIT air nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti MESIT air, a.s..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Pracovníci montáží, Pracovníci montáže.

Všechna volná místa ve společnosti MESIT air, a.s. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti MESIT air?

Společnost MESIT air aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17900 Kč do 21625 Kč. Průměrná nabízená mzda v MESIT air je 19763 Kč.