Aktuální nabídka práce PIVOVAR SVIJANY, a.s.

5 aktuálních volných míst

 • Skladník, řidič vysokozdvižného vozíku

  Řidič VZV ve skladu a na stáčírnách Požadujeme spolehlivost a pracovitost. Výhody: stravenky, 13. plat, věrnostní odměny. Hlásit se e-mailem nebo telefonicky, popř. osobně v době 7.30 - 15.00 hod.

 • Pivovarský/á dělník/ce

  Požadujeme: - Úplné střední odborné vzdělání (výuční list) - Pracovitost, spolehlivost, manuální zručnost Nabízíme: - Stabilní zaměstnání v prosperující firmě - Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou - Nadstandardní příplatky za odpolední, noční, práci o víkendu a ve svátek - Zaškolení do pivovarského řemesla, postupné zaučení do odbornějš ...

 • Obsluha studených provozů

  Obsluha na filtraci piva a přetlačných tancích Požadujeme spolehlivost, pracovitost, flexibilitu a samostatnost Nabízené výhody: stravenky, 13. plat, věrnostní odměny Hlásit se předem e-mailem nebo telefonicky 7.30-15.00hod.

 • Seřizovač

  Seřizovač ve výrobě v pivovaru Požadavky: spolehlivost a pracovitost Nabízené výhody: stravenky, 13. plat, věrnostní odměny Hlásit se předem e-mailem nebo telefonicky

 • Obsluha stáčecí linky

  Požadavky: spolehlivost a pracovitost Nabízené výhody: stravenky, 13. plat, věrnostní odměny Hlásit se e-mailem nebo telefonicky, popř. osobně v 7.30-15.00 hod.

Zaměstnání u PIVOVAR SVIJANY, a.s.

Zajímá vás práce ve firmě PIVOVAR SVIJANY, a.s.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o PIVOVAR SVIJANY, a.s.

vznik firmy v ČR: duben 1998 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 100 - 199 zaměstnanců
IČ: 25035207
adresa: Svijany 25
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s PIVOVAR SVIJANY, a.s.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik PIVOVAR SVIJANY nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 5 volných pracovních míst ve společnosti PIVOVAR SVIJANY, a.s..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: OBSLUHA STÁČECÍ LINKY, SEŘIZOVAČ, OBSLUHA STUDENÝCH PROVOZŮ, PIVOVARSKÝ/Á DĚLNÍK/CE, SKLADNÍK, ŘIDIČ VYSOKOZDVIŽNÉHO VOZÍKU.

Všechna volná místa ve společnosti PIVOVAR SVIJANY, a.s. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti PIVOVAR SVIJANY?

Společnost PIVOVAR SVIJANY aktuálně nabízí 5 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 20000 Kč do 40000 Kč. Průměrná nabízená mzda v PIVOVAR SVIJANY je 26700 Kč.