Aktuální nabídka práce SOUKUP A SPOL.,s.r.o.

3 aktuálních volných míst

 
  • Uklízeč bazén Sever

    Nabízíme volné pracovní místo na úklid zázemí, šaten, soc.zařízení bazénu Sever na zkrácený úvazek 20 hodin týdně. Jedná se o třísměnný provoz: 8-12 h., 12-16 h., 16-20 h. Mzda 6700,-Kč. Z důvodu úklidu dámských šaten je práce vhodnější pro ženy. Jedná se o pracovní místo na chráněném trhu práce = vhodné pro invalidní důchodce. ...

  • Uklízeč/ka školy

    Nabízíme dvě volná pracovní místa na úklid Střední průmyslové školy (třídy, kabinety, šatny, chodby, sociální zařízení) na zkrácený úvazek 4 hodiny denně, mzda 6700 Kč. Jedná se o místa na chráněném trhu práce = vhodné pro invalidní důchodce.

  • Uklízeč/ka zimní stadion

    Nabízíme volné pracovní místo na úklid zázemí zimního stadionu (kabiny, hlediště, sociální zařízení) na zkrácený úvazek 30 hodin týdně (jen odpolední směny), mzda 10 100,-Kč. Místo vhodné i pro osoby s invalidním důchodem nebo statutem OZZ(osoba zdravotně znevýhodněná).

 

Zaměstnání u SOUKUP A SPOL.,s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě SOUKUP A SPOL.,s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o SOUKUP A SPOL.,s.r.o.

vznik firmy v ČR: červen 1996 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 50 - 99 zaměstnanců
IČ: 25004581
adresa: Česká Lípa, Újezd 2222
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s SOUKUP A SPOL.,s.r.o.