Aktuální nabídka práce Auto Rosecký s.r.o.

5 aktuálních volných míst

Zaměstnání u Auto Rosecký s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě Auto Rosecký s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Auto Rosecký s.r.o.

vznik firmy v ČR: únor 2011 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 20 - 24 zaměstnanci
IČ: 24811530
adresa: Žďár nad Sázavou - Žďár nad Sázavou 1, Jamská 2436/5
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Auto Rosecký s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Auto Rosecký nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 5 volných pracovních míst ve společnosti Auto Rosecký s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: *Traktorista a obsluha zemědělských strojů (traktor JCB Fastrac), *ŘIDIČ/KA NÁKLADNÍHO VOZIDLA (GINAF), opravář/-ka, *Strojník / obsluha zemních strojů, kolového otočného bagru JCB, *OPRAVÁŘ NÁKLADNÍCH VOZIDEL A ZEMĚDĚLSKÉ TECHNIKY - Žďár n.S., *Mechanik a opravář osobních automobilů.

Všechna volná místa ve společnosti Auto Rosecký s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Auto Rosecký?

Společnost Auto Rosecký aktuálně nabízí 5 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 30000 Kč do 30000 Kč. Průměrná nabízená mzda v Auto Rosecký je 30000 Kč.