Aktuální nabídka práce Villa Regenhart a.s.

2 aktuálních volných míst

  • Pomocný/á kuchař/ka

    První kontakt písemný, osobní, telefonický (8 - 18:00 hod.) POŽADUJEME: - vyučení v oboru kuchař nebo bez vyučení s praxí - zodpovědnost, pracovitost, spolehlivost, smysl pro pořádek, čistotu - schopnost pracovat samostatně PRACOVNÍ NÁPLŇ: - příprava studené kuchyně a sladké kuchyně či cukrařiny, úklid kuchyně, mytí nádobí NABÍZÍME: - stabilní, cel ...

  • Číšník/servírka

    AKTUALIZACE 4.8.2022 První kontakt písemný, telefonický, osobní - osobně na adrese provozovny Po-Pá POŽADUJEME: - min. výuční list - znalost cizích jazyků - příjemné vystupování, reprezentativní chování - zodpovědnost, pracovitost, spolehlivost, smysl pro detail, čistotu - schopnost pracovat samostatně - kvalitu servisu odpovídající hotelovému pros ...

Zaměstnání u Villa Regenhart a.s.

Zajímá vás práce ve firmě Villa Regenhart a.s.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Villa Regenhart a.s.

vznik firmy v ČR: srpen 2011 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 25 - 49 zaměstnanců
IČ: 24131199
adresa: Praha - Staré Město, Platnéřská 191/2
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Villa Regenhart a.s.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Villa Regenhart nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti Villa Regenhart a.s..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Číšník/servírka, Pomocný/á kuchař/ka.

Všechna volná místa ve společnosti Villa Regenhart a.s. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Villa Regenhart?

Společnost Villa Regenhart aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 18000 Kč do 25000 Kč. Průměrná nabízená mzda v Villa Regenhart je 20750 Kč.