Aktuální nabídka práce GS Caltex Czech, s.r.o.

11 aktuálních volných míst

 • Řidiči VZV

  Náplň práce: obsluha VZV,práce ve skladu. Požadujeme: praxe v řízení VZV 2 roky. Způsob kontaktu: e-mailem.

 • Údržbáři - elektroúdržba

  Orientační náplň práce: -Údržba a oprava strojů a zařízení Požadujeme: - praxi na obdobné pozici min.1 roky -orientace ve výkresové dokumentaci Způsob kontaktu: zasílat životopisy na e-mail.

 • Specialista prodeje

  Náplň práce: Vyhledávání nových obchodních příležitostí v rámci ČR Podpora stávajících zákazníků v ČR Účast na jednáních-služební cesty Požadujeme: Praxe na oddělení prodeje min. 2 roky Zkušenost ve výrobním podniku výhodou Obchodní a komunikační schopnosti,flexibilita způsob kontaktu: životopis zasílat na e-mail ...

 • Technický specialista

  Náplň práce: Spolupráce na projektech Řešení problémů se zákazníky Provádění laboratorních testů a vyhodnocování výsledků Spoluprace při interních, externích a zákaznických auditech, IATF 16949 Požadujeme: Znalost termoplastických polymerů Znalost procesu vstřikování plastů Zkušenost v oblasti vývoje materiálu Praxi na obdobné pozici výhodou Zp ...

 • Účetní

  Náplň práce: Účtování přijatých a vydaných faktur Spolupráce na účetní uzávěrce Podpora finančního oddělení Požadujeme: Min.středoškolské vzdělání ekonomického směru Zodpovědnost, analytické myšlení, důslednost, samostatnost Vhodné i pro absolventy Zaměstnanecké výhody: příspěvek na dopravu, stravenky, docházkový bonus. Způsob kontaktu: zasílat ...

 • Laboratorní technici

  Náplň práce: Vstupní, výstupní a mezioperační kontrola kvality Odběr, příprava a měření vzorků Požadujeme: Matematika - jednoduché výpočty Znalost MS Office: -tabulka, zaznamenávání výsledků

 • Operátoři výroby

  Manipulace se surovinami Kontrola chodu výrobní linky Praxe na obdobné pozici výhodou Způsob kontaktu: e-mailem.

 • Technici pilotní laboratoře

  Náplň práce: - vstřikování a odběr vzorků pro kontrolu kvality - proces ladění barvy na produkci - kontrola kvality barev produktu Zaměstnanecké výhody: + další bonusy až 3500,- /stravenky,docházkový bonus ,příspěvek na dopravu. Způsob kontaktu: zasílat životopisy na e-mail.

 • Manažer obchodního rozvoje

  Zkušenost v oblasti obchodu.

 • Technický specialista

  Orientace v oblasti technického vývoje materiálu.

 • Finanční ředitelé

  Orientace v oblasti financí.

Zaměstnání u GS Caltex Czech, s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě GS Caltex Czech, s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o GS Caltex Czech, s.r.o.

vznik firmy v ČR: červen 2011 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 100 - 199 zaměstnanců
IČ: 24124818
adresa: Karviná - Staré Město, Bohumínská 455/20
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s GS Caltex Czech, s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik GS Caltex Czech nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 11 volných pracovních míst ve společnosti GS Caltex Czech, s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Operátoři výroby, Laboratorní technici, Účetní, Technický specialista, Specialista prodeje a dalších 6 nabídek práce.

Všechna volná místa ve společnosti GS Caltex Czech, s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti GS Caltex Czech?

Společnost GS Caltex Czech aktuálně nabízí 11 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 22900 Kč do 60000 Kč. Průměrná nabízená mzda v GS Caltex Czech je 33864 Kč.